Instagram’da takip etmeniz gereken 6 hesap

Çoğu zaman bize esin kaynağı olan Instagram hesaplarını mercek altına aldık. Şimdiden söyleyelim: bu güçlü kadınlarla tanıştığınıza çok memnun olacaksınız!

1. Iris Law

Jude Law’un cool ve gönülçelen hallerinin bizi baştan çıkardığı su götürmez bir gerçek. Modellik ajansı Tess Management ile anlaşmalı olan kızı Iris Law da renkli halleriyle bu mirasını babasından devraldığını kanıtlıyor.

2. Alexa Chung

Model, yazar, tasarımcı ve DJ gibi meziyetlerine tam zamanlı stil ikonluğunu da ekleyen Chung; hesabında markasının yeni koleksiyonlarını, kendi gibi tarz sahibi olan arkadaşlarını, esin kaynaklarını paylaşıyor.

3. Kate

Kendini gezgin, girişimci, yeşil güzellik blogger’ı ve yoga öğretmeni olarak tanımlayan Kate’in bu satırlar yazıldığında 48 bin 100 takipçili olan Living Pretty Naturally sayfası organik yaşama dair bize ilham veriyor.

4. Jules Hunt

Instagram’da gezinirken Jules Hunt’a da rastladık. Omandthecity hesabında dengeli yaşama göz kırparken, paylaşımlarıyla adeta sağlıklı yaşam tarzını vurgulayan Hunt; eğlenceli kimliği ve nezaketi ile ön plana çıkıyor.

5. Kaia Gerber

Cindy Crawford’un kızı Kaia, güzelliği ve sosyal medyayı doğru kullanmasıyla tam 3 milyon 300 bin takipçiye sahip. Kaia’nın başrolde olduğu moda çekimleri ve yaşamından renkli kesitler için kendisini takip edin.

6. Shiva Rose

İhtiyacımız olan şey belki de doğaya dönmek ve şifayı orada aramaktır. Shiva Rose, Local Rose hesabıyla bohem yaşamını gözler önüne seriyor. İyi yaşama dair yazdıklarını ve verdiği tarifleri okumayı da unutmayın.