İlkbahar 2018 Tommynow “Drive” defilesi Milano’da gerçekleştirildi

TOMMYNOW “DRIVE” defilesi küresel marka elçisi Gigi Hadid ile Milano’ya geldi.

Tommynow “DRIVE” defilesi küresel marka elçisi Gigi Hadid ile Milano’ya geldi. Kadın ve erkek defile görünümleri, 70’ten fazla ülkede anında alışveriş yapılabilen bir ekosistemde sunuluyor. İlkbahar 2018 Tommynow deneysel defile etkinliği, modayla otomobil yarış aktivitelerini bir araya getirirken, Tommy Hilfiger’ın Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile iş birliğini kutladı.

Tommy Hilfiger, yüksek enerjili “DRIVE” deneysel defilesinde moda, inovasyon ve Formula 1’in adrenalin yüklü dünyasını bir araya getirdi. Tommy Hilfiger’ın otomobil sporları sevgisinden ilham alan şovda hız ve yakınlık hissi bir doz vintage nostaljiyle buluştu.

Markanın dördüncü sezon içi defile etkinliği olan İlkbahar 2018 , Milano Moda Haftası kapsamında 25 Şubat 2018 Pazar akşamı, saat 20.00’de (Orta Avrupa saatiyle) Milano Congressi’de gerçekleşti. İlk üç TOMMYNOW defilesinin başarısının ardından İlkbahar 2018 etkinliği, Tommy Hilfiger’ın imzası olan “Gördüğünü Al” formatını daha da ileri taşıdı. Podyuma çıkan tüm görünümler, yetmişten fazla ülkedeki anında alışveriş yapılabilen kanallardan oluşan bir ekosistemde satışa sunuldu.

İLKBAHAR 2018 KOLEKSİYON TEMASI

Merhaba Milano Tommy Hifiger moda deneyimi, İlkbahar 2018 koleksiyonumuzun hit parçalarını şehre getirdi. Bu havalı ve özgüvenli koleksiyonun podyuma çıkan her görünümü anında satın alınabiliyor.

Tommy Hilfiger’ın otomobil yarışlarına duyduğu sevgiye saygı duruşunda bulunurken, Amerikan mirasımızı kadınlar ve erkekler için modern atletik stillerle kombine ediyoruz. Orantılar ve şekillerle benzersiz denemeler yapıyor, ikonlarımıza beklenmedik yorumlar katıyor ve yarış çizgilerini, damalı desenleri ve arşivden logolarımızı grafik yorumlarla sunuyoruz.

Formula 1 Dünya Şampiyonu Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile işbirliğimizden de destek alarak sınırları zorlayan deneyimler yaşatıyor ve bir yandan da TOMMYNOW SNAP uygulamasıyla herkese erişim sağlıyoruz. Haydi başlayalım.

KOLEKSİYONLAR

TOMMYNOW “DRIVE” etkinliği, İlkbahar 2018 TommyXGigi kapsül koleksiyonunun küresel lansmanına da sahne oldu. Dünyaca ünlü süper model Gigi Hadid, spor giyim, ayakkabılar, saat ve gözlük gibi aksesuarlar ve parfümlerden oluşan TOMMY HILFIGER kadın koleksiyonlarının küresel marka elçiliğini yapıyor. Hızın kutlaması niteliğindeki TommyXGigi ortak koleksiyonu, Tommy’nin otomobil sporları sevgisiyle Gigi’nin hızlı tempolu yaşam tarzını buluşturuyor.

Marka, Sonbahar 2017 TOMMYNOW etkinliğinin başarısının ardından HILFIGER COLLECTION kadın ve erkek koleksiyonlarından görünümleri bir kez daha birlikte sunarak podyumu demokratikleştirmeye devam ediyor.

TOMMYNOW “DRIVE”

Etkinliğe müşteriler, basın mensupları, VIP konuklar, satın alma profesyonelleri ve sektörden influencer’lar dahil 2.000’den fazla misafir davet edildi. Fütüristik ve dinamik bir tünelden ve portre istasyonundan geçen konuklar, yüksek enerjili TOMMYNOW “DRIVE” dünyasına adım attıklarında Formula 1 yarışlarının Bose hoparlörlerden gelen gerçek sesleri ve LED ışıklarla karşılandı. Mercedes-AMG Petronas Motorsport’un katkılarıyla F1 Yarış Simülatörü ve F1 Pitstop Yarışması gibi aktivitelerle otomobil yarışları dünyasının heyecanı yaşandı.

DİJİTAL İNOVASYON

Tommy Hilfiger, bir süre önce Fast Company’nin yıllık özel sayısında Stil alanında En Yenilikçi 3 Şirket arasında gösterildi. Benzersiz TOMMYNOW “Gördüğünü Al” yaklaşımı ve TOMMY HILFIGER markasının platformda sunduğu dünyanın ilk dijital ve ticaret inovasyonları bu başarıyı getiren faktörler oldu.

Bu sezon Yapay Zeka destekli TMY.BOY ve TMY.GRL konuşan robotlar, Facebook Messenger üzerinden TOMMYNOW “DRIVE” sırasında favori TOMMY HILFIGER İlkbahar 2018 koleksiyon görünümlerini paylaşan influencer’ların video içerikleri aracılığıyla ünlülerin stil önerilerini sunacak.

TOMMYNOW “DRİVE” defile görüntüleri