Yeni İnci’nin 2018 trendleri koleksiyonunda özellikle minimiser, destekli ve desteksiz sutyende klasik tasarımların dışında canlı renkler ön plana çıkıyor.Estetik ve sağlık açısından kadınların en çok önemsediği konuların başında gelen iç çamaşırında, Yeni İnci’nin renkli tasarımları yeni yılda dikkatleri çekecek.

Yeni İnci’nin 2018 Trendleri

Göğüsleri daha küçük gösteren minimiser sutyen modellerinde, konforlu ve omuzlara baskıyı azaltan tasarımlar sade ve düz çizgileri bir araya getiriyor. Beyaz, mor, fuşya, siyah, mavi, lacivert, ten rengi, bordo, turuncu, kırmızı, kahverengi gibi her zevke uygun renk modelleri tercih edilebiliyor. Daha dolgun görünüm tercih edenlerin kullandığı destekli ve klasik desteksiz sutyen modellerinde ise zarif çizgiler dantelin romantizmiyle birleşerek şık bir tasarım ortaya çıkarıyor. Çiçekli motiflerin ağırlıkta olduğu bu modellerde ten rengi ve beyaz gibi daha sade renkler dikkat çekiyor.

1964’ten beri iç giyim sektörünün öncü ve yenilikçi markası Yeni İnci 2018, iddialı tasarımlarıyla kadınların zarafetine şıklık katıyor.

http://www.womensstyletr.com/yeni-inci-ile-romantik-sonbahar-geceleri/