Anneler ve çocukları için yılın en trend buluşması olan IBS Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı 8-10 Aralık tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde ONUNCU kez kapılarını açıyor.

Her yıl aile ve çocuklar tarafından merakla beklenen fuar, bu yıl da kapılarını açmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Yıllardır alanında başarılı pek çok önemli ismi ağırlayan IBS, bu yıl da; sanat, sağlık, medya ve daha pek çok alandan uzman ve özel ismi ebeveynlerle bir araya getirecek.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yüzde Yüz Aile Festivali

Özellikle hamile anne adayları ve annelerin takip ettiği İBS Aile Festivali oluşturduğu temalarla pek çok konuda ailelere keyifli anlar yaşatıyor. Ziyaret edenlerin bilgiye, gösterilere, atölyelere ve etkinliklere doyacağı festivalde; Boyut Group Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Fida; “Bu yıl ülkemiz ve festivalimiz için çok önemli bir sene, Cumhuriyetimizin 100. Yılında biz de Boyut Group Ailesi olarak bu yılı önceki senelere göre daha coşku dolu kutlamayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yürüttüğümüz festivalimizde bu seneki temamızı ‘’Yüzde Yüz Aile Festivali’’ olarak belirledik. Hem Cumhuriyetimizin 100. Yılına vurgu yapacağız hem de Ebeveynlerin de ilgi gösterdiği pek çok konuda Markalarımızla birlikte; yüzde yüz sağlık, yüzde yüz güvenlik, yüzde yüz organik, yüzde yüz bakım, yüzde yüz aktivite gibi içeriklerden oluşan Yüzde Yüz Aile Festivali temasını işleyeceğiz. Markalarımız içeriklerini bu yönde hazırlarken tüm atölye ve etkinliklerimizi bunların üzerine kurgulayacağız.”

Her Yıl Festivali Bir Önceki Yıldan Daha İyi Yapmak İçin Çok Çalışıyoruz

Festivali her yıl ciddi bir sorumluluk ve özveriyle gerçekleştirdiklerini belirten Orçun Fida; “Her sene neler yapacağımızı tasarlarken hamile anne adaylarımız ve anneler başta olmak üzere tüm ebeveynlerimize katkı sağlayacak daha neler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Onlar için en iyisini planlayıp bu festivalde onlarla bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bir taraftan onlara fayda sağlayacak içerikler oluştururken diğer taraftan da onlara eğlenceli ve keyif alacakları bir ortam hazırlamak için uğraşıyoruz.

Çocukların Çocukluklarını Yaşadığı Tek Festival
İBS’nin bir klasiği olarak büyük küçük herkes tarafından sevilen pek çok karakter yine fuar boyunca aile ve çocuklarla birlikte olacak. Fuarda yüzde yüz temalı eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları, yarışmalar, şovlar, fotoğraf alanları ve etkinlik alanları çocuklarımız ile buluşacak.
Boyut Group Yönetim Kurulu Başkanı Orçun Fida; Çıktıkları bu keyifli yolculukta, fuara katılan seçkin Markaların her zaman olduğu gibi festivale özenle hazırlandıklarını belirterek bu yıl da büyük, küçük tüm ziyaretçilerimizle bir araya gelmeyi heyecanla bekliyoruz” dedi.

İBS Talks buluşmalarında en sevilen isimler ailelerle sohbet edecek!
Fuarda; Hamileler, anneler, bebek ve çocuklar için birbirinden yeni ürünler görücüye çıkarken, bir taraftan da ebeveynler her biri alanında başarılı ve fark yaratmış önemli isimlerden tavsiye ve öneri alma fırsatı bulacaklar. “Yüzde Yüz Aile Festivali’’ temasına uygun olarak onlarca yaratıcı hikâye ve fikir “İBS Talks” söyleşi alanında dile gelecek. Ünlü anneler, girişimci anneler, alanında uzman doktorlar, İBS Talks Sohbet Buluşmalarında üç gün boyunca ailelerle bir araya gelecek.

Son Trendler, Yeni ve Ekonomik Ürünler

Her yaştan katılımcının keyifli vakit geçirdiği İBS, üç gün boyunca ebeveynlerin bütçesine de önemli derecede katkı sağlayacak. En önemli anne, bebek, çocuk markaları hem yeni ürün ve hizmetleri ile hem de cazip indirimler ve stantlarında düzenledikleri hediyesi bol yarışmalarla İBS’de olacak. Aileler İBS’ de en yeni, en gelişmiş, en aranan ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’nın indirimli biletleri ‘’www.ibsfuar.com’’ sitesi üzerinden temin edilebilir.