Yeni yıla çarpıcı renklerle girmek isteyen kadınlar için Huda Beauty yeni koleksiyonunu sadece Sephora mağazalarında satışa sundu.

Desert Dusk Palette Far Paleti

Çölün sırlarını açığa çıkaran Desert Dusk far paleti Dubai’deki Huda’yı çevreleyen keskin nüansları ve çarpıcı manzaraları gözler önüne seriyor. Güneş battıkça ve renkler ile gölgeler kuma vurdukça Orta Doğu, süslü bir gökyüzüyle bu dinamik renk paletinin içinde hayat buluyor. Paletteki farlar, mat ve duokrom holografik pigmentlerle eşsiz dokular sunuyor ve çok çeşitli renkler sağlıyor. Palet içeriğinde 8 kremsi mat renk, 6 yanardöner inci tonu, duokrom ve 1 ışıltılı far bulunuyor.

8 kremsi mat: Daha pürüzsüz bir uygulama için yeniden geliştirildi. Huda Beauty Rose Gold Palet’in ünlü dokusu, canlı mor ve koyu sarının yüksek pigment tonları ile kuma benzeyen doğal renklerle yeniden tasarlandı.

Yanar döner 6 inci tonu: Erik, bronz ve pembe tonlarında sıkıştırılmış saf inci, göz kapaklarına derinlik ve yoğunluk katmak için mat formülleri üzerinde kendiliğinden dağılan kadifemsi pırıltılı bir bitiş yaratıyor.

Duokrom: Üstün ışık geçişi formülleri büyüleyici bir duokrom etkisi yaratıyor. Bu tonlar başlı başına gözlere ışıltılı bir bakış katıyor.

1 parlak far: Orta Doğu’nun zengin ve değerli mücevherlerinden ilham alan mor pembe, bronz ve altın tonlarıyla saf parlak bir ton olarak etkileyici bir bakış yakalamak için son dokunuşu katıyor. Cesur olun ve düz sert kıllı bir fırçayla tüm göz kapağınıza uygulayın veya bir eyeliner kullanın.