İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti yeni yıla coşku ve eğlence dolu anlar yaşayarak girmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Hilton İstanbul Bomonti ’nin restoranı The Globe, farklı dünya mutfaklarının birbirinden lezzetli yemekleriyle keyifli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için güzel bir alternatif sunuyor. Kızarmış İstiridye ve yabani mantarlı sığır fileto gibi özel lezzetlerin bulunduğu yılbaşı menüsü beş aşamadan oluşuyor. Tatlı olarak da yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez lezzeti kabak, The Globe yorumu ile servis ediliyor. 21.30’dan itibaren Ezgi Ayçe ve orkestrasının sahne alacağı The Globe’un yılbaşı eğlencesi limitsiz yerli alkollü içkiyle taçlanıyor.

Yılbaşını bulutların üzerinde kutlamak isteyenler için Cloud 34’de eğlence saat 23.00’te başlıyor. DJ performans ile başlayan partiye saat 23.30’da canlı vokal de ekleniyor. Yeni yılın ilk saatinin ardından bu kez eğlence Ezgi Ayçe’nin muhteşem performansıyla devam ediyor. Cloud 34’ün misafirleri dilerlerse bistro ya da loca da kiralayarak arkadaşlarıyla daha özel bir eğlence keyfi yaratabilecek. Asya ve sushi menüsünü deneyimlemek isteyen misafirlere ise ilk içkileri de ücretsiz sunulacak.

Dilerseniz, yılbaşı eğlencesinin ardından otelin İstanbul manzaralı odalarında konaklayıp, ertesi güne zengin bir kahvaltı ile başlayabilir; yeni yılın ilk gününü daha da özel hale getirebilirsiniz.