Her şeyin sırrı doğallık: Dua Lipa makyajı

Son zamanların ‘New Rules’, ‘No Lie’, ‘IDGAF’ gibi hit şarkılarının sahibi olan Arnavut güzeli Dua Lipa’nın makyajını inceledik ve aynısını senin de yapabilmen için ürünler önerdik.

Son zamanların ‘New Rules’, ‘No Lie’, ‘IDGAF’ gibi hit şarkıların sahibi olan Arnavut güzeli Dua Lipa’nın makyajını inceledik ve aynısını senin de yapabilmen için ürünler önerdik.

Dua Lipa’nın hafif ve pratik günlük makyajı tam da senin gibi genç kızlara göre!

1Fondöten – M.A.C

Öncelikle cildine zarar vermeyecek, doğal duracak ince yapılı bir fondötene ihtiyacın olacak. Fondötenini elinle, süngerinle veya fırçanla uygulayabilirsin. Ama en doğal ve doğru görünümü elinle yakalayacağını da bilmeni isteriz. 😊

 

2Aydınlatıcı – I Heart Makeup

Ardından bir kontür ürünü ile yüz hatlarını biraz öne çıkar. Daha sonra doğal tonlardaki allığını fırçanın ucuyla elmacık kemiklerine uygula ve elmacık kemiklerinin tam üst kısmına aydınlatıcını uygula.

3Far – Flormar

Artık gözlere geçebiliriz! 😊 Öncelikle açık kahverengi ve içinde biraz sim bulunduran göz farını bütün göz kapağına uygula.

 

4Eyeliner – NYX 

İnce ve kuyruksuz olacak şekilde biraz da eyeliner uygula. Yalnız eyeliner sürerken gözlerini yanlara çekme, erkenden kırışmasına sebep olursun. 😊

 

 

 

5Maskara – Maybelline

Dua Lipa’nın makyajında en önemli noktalardan biri şüphesiz kirpikler. Uzun ve bol hacimli kirpikler elde etmek için hacim veren türde bir maskara kullanmalısın.

 

 

6Ruj – NYX

Son olarak dudaklarına nemli bir görüntü sağlayan açık toprak tonlarında bir dudak parlatıcısı sür. Ve işte Dua Lipa makyajın bitti; artık bütün gözler senin üzerinde olacak! 😊