İlhamını doğadan alan Harrem’in en yeni teknolojilerle ürettiği Vitamin Bomb Serum, C vitaminli özel içeriği ile cilt bakımında adeta bomba etkisi yaratıyor. Serumun içerisinde yer alan ve gözle görülebilen top şeklindeki tanecikler, C vitamininin ışık ve hava ile temasını önleyerek cilde en aktif şekilde iletilmesini sağlıyor. Taneciklerin içinde korunan ve kullanıldığı anda patlayarak aktif olan C vitamini bileşenleri cildinize nem ve ışıltı katarken, kolajen sentezini artırarak yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

“TANECİKLERİN İÇİNDE KORUNAN C VİTAMİNİ EN DOĞAL HALİYLE CİLDİNİZLE BULUŞUYOR.”

Anında daha yumuşak ve parlak görünen bir cilt vadeden Harrem Vitamin Bomb Serum, cilt bakım rutininizin yeni vazgeçilmezi olacak. İçerisinde gözle görülebilen antioksidan etkili C vitamini tanecikleri bulunan Vitamin Bomb Serum, cilde temas ettiği anda aktif olarak aydınlatıcı bir etki yaratıyor. Taneciklerin içinde korunan C vitamini, ışık ve havadan etkilenmeden en taze ve verimli halindeyken cildinizle buluşuyor. Kolajen sentezini arttırarak cildi sıkılaştıran ve cilt tonunu eşitleyen Harrem Vitamin Bomb Serum, eşsiz formuyla cildinizin neme doymasını sağlıyor.
Tüm Harrem ürünlerinde olduğu gibi doğal içeriğe sahip olan serum, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun. Günlük cilt temizliğinin ardından cilt bakımının ilk adımı olarak uygulanan Harrem Vitamin Bomb Serum, yaşlanma karşıtı bakımın yanı sıra cildi esnek ve nemli tutarak gün boyu ışıltılı bir görünümü de destekliyor.
Satış fiyatı: 259,90TL