Harrem Sparkle Toner, tamamen doğal bitki sularını vitaminlerle buluşturarak bir ilke imza attı. Doğal tonik ve serum özelliklerini bir arada sunan Harrem Sparkle Toner, multi fonksiyonel formülü ve sprey formdaki pratik kullanımıyla vazgeçilmeziniz olacak. Klasik cilt serumlarının aksine makyaj öncesi cilt nemlendirme aşamasında da kullanılabilen Sparkle Toner, kategorisinde ilk ve tek.

İlhamını doğanın şifalı gücünden alan Harrem, Sparkle Toner ile bir ilke imza atarak bitki sularını serumlarda en sık kullanılan vitaminlerle buluşturdu. Sparkle Toner, içeriğindeki Q10 ve E vitamini sayesinde güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma belirtileri ve çizgi görünümlerine karşı bariyer oluşturuyor. Alfa hidroksi asitler ve C vitamini ise ölü deriden arınmaya, koyu lekeleri azaltmaya ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı oluyor. Sparkle Toner, devrim niteliğindeki mucizevi formülünde yer alan akgünlük bitkisi ile ciltteki kolajeni desteklerken cilt kalitesini artırmakta da önemli bir rol oynuyor.

Klasik cilt serumlarının aksine makyaj öncesi cilt nemlendirme aşamasında da kullanılabilen Sparkle Toner, multi fonksiyonel içeriğiyle bakım ürünleri kategorisinde ilk ve tek. Sprey formu sayesinde pratik bir kullanım sunan Sparkle Toner, gün içerisinde kuruluk hissedilen her anda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlandı.