Hakan Altun sevgisi engel tanımadı!

Engelleri aşan hayranı için güvenliğe dur dedi! Konser finalini hayranıyla yaptı!

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun , önceki gece Jolly Joker Vadistanbul’da sevenleriyle buluştu.

“Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum!”

Yaklaşık bin iki yüz kişinin ünlü sanatçının coşkusuna ortak olduğu geceye sevilen şarkısı “Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” şarkısı ile başlayan Hakan Altun, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarına duygusal bir gece yaşattı.

İki bölümden oluşan performansının ilk bölümündeki duygusal havayı ikinci bölümde seslendirdiği hareketli şarkılar ile dağıtıp Jolly Joker Vadistanbul’u tam anlamıyla bir şenlik havasına sokan Hakan Altun, ”Türkiye’de eğlence Cuma ve Cumartesi gecesi oluyormuş. Bunu söyleyenleri bir gece sahnemizde ağırlamak isteriz.” sözleriyle de rakiplerine göz dağı verdi.

”Sizi çok seviyorum. Bunu hiç bir zaman unutmayın olur mu?”

Konserinin sonlarına doğru veda konuşmasını yaptığı sırada yaklaşık yirmi beş metrelik bir koşu ile bir anda sahneye atlayan haranı dolayısıyla kısa süreli şaşkınlık yaşayan başarılı sanatçı, kendisi ile kucaklaşmak için depara kalkan hayranına müdahale etmek isteyen güvenlik personeline ise ”dur” çekti. ”Müdahale etmeyin, buraya kadar gelebildiyse bir düeti hak ediyor.” sözleri ile hayranına sarılan Hakan Altun, Bengü ile birlikte seslendirdiği ”Sanki” şarkısını genç hayranı ile birlikte söyledi. Konserinin finalini bu muhteşem düetle yapan Altun, alkışlar eşliğinde sahneden inerken, tüm müzikseverleri ”Sizi çok seviyorum. Bunu hiç bir zaman unutmayın olur mu?” diyerek selamladı.