Her hafta olduğu gibi bu haftada lüks haberlerle karşınızdayız.

Cuma günü eğlencesi haline getirmeye niyetlendiğimiz bu bölümde sizlere yatlardan saatlere, parfümlerden kozmetik ürünlere kadar pek çok haberi paylaşıyoruz. Hazırsanız bu haftanın lükslerine geçiyoruz.

İşte bizim lükslerimiz

Mira Mikani imzalı bu gökkuşağı kazak haftanın lükslerin ilki oldu. Bizce serin ama eğlenceli yaz akşamlarını bu kazaklarla renklendirebilirsiniz.

İşte bizim lükslerimiz

Sisley Masque Eclat Express: Cilt bakım maskesinde kesinlikle denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyoruz. Bitki özleri ve temel yağlarla geliştirilen formülü sayesinde cildi nazik ama derinlemesine temizliyor.

İşte bizim lükslerimiz

Kol düğmeleri: Begüm Khan markasına ait bu tasarımlar aslında 2012 yılında başlamış. İlk olarak ağabeyi için tasarladığı kol düğmeleri sonrasında ise Şangay eğitimiyle yoğrulan Begüm Khan’ın koleksiyonlarında hayvan figürleri ağırlıklı görülüyor.

İşte bizim lükslerimiz

 Fraser yatlar: Açık denizlerin son yıldızların biri! 10 kişi ağırlayabilen bu yat tam olarak 40,54m uzunluğunda. Hem güneşlenmek için hem de kalabalık partiler için uygun olan bu yatın fiyatı 62,600 dolar!

İşte bizim lükslerimiz

Parkerpen: 1888 yılında George s. Parker’ın kurduğu kalem markası, 130’cu yaşında Duofold “The Craft od Travelling” isimli bir kalemde kutlama yapıyor. Markanın özel tasarımı olan kalemler 18 ayar som altın uca sahip olmakla beraber sadece 1300 üretimle sınırlı. Kalemin ücretinin de 13 bin TL olduğu bilgisini verelim.