Dudak Dolgunlaştırıcı Dosyası

Son zamanların trendlerinden dolgun dudak furyasına heves eden ama asla bıçak altına yatamayacaklardansanız, sizlere güzel haberlerim var. Kozmetik sektöründe gelişim devam ediyor ve lipstick şeklindeki dudak dolgunlaştırıcıları kalıcı olmasa da 2-3 saate kadar etkisini sürdürüyor. En azından hevesimizi almak için güzel bir yöntem. Siz ne dersiniz?

Doğal ve Hızlı Yöntemlerle Selülitten Kurtulmak

Malum yazın içindeyiz. Her ne kadar selülitlerden kurtulmak için geç gibi görünse de, hem anlık hem de uzun vadede sizi mutlu edecek bir kaç önerim var. Güneşe çıkmadan 1 gün öncesinde Türk kahvesi ve limonla peeling hazırlayın. Uygulayacağınız bölgenin büyüklüğüne göre ikisini de göz kararı hazırlayabilirsiniz. Olabildiğince katı olmasını tavsiye ediyorum. Bunun dışında plaja ineceğiniz gün bikininizi giymeden önce mutlaka soğuk bir duş alın. Buz gibi bir duş sizi olduğunuzdan daha sıkı ve diri gösterecektir.

Güney Kore Farkı

Kozmetik meraklıları Güney Kore’nin kozmetiğin cenneti olduğunu bilir. Koreli kadınların kusursuz beyaz tenlerinin, porselen bebek makyajlarının, mükemmel ciltlerinin sırrı olan bu kozmetik markalarının birkaçı artık ülkemizde de satılıyor. Missha ve Skinfood Türkiye sınırlarında mağaza açmış olmakla birlikte diğer Kore markalarına Watsons ve Sephoralar’dan ulaşabilirsiniz. Siz de bunları keşfetmek için geç kalmayın derim!