Gucci ile tatil başlasın!

Gucci, tatil sezonuna duyduğu heyecanı Gift Giving (Hediye verme) kampanyasıyla duyurdu!

Takıdan el çantasına, ayakkabıdan parfüme, dekorasyon ürünlerinden çocuk giyime kadar birçok farklı ürünü kapsayan Gucci Gift Giving hareketi geniş çaplı dijital kampanyalar ile destekleniyor.

Gucci App

Gucci App, alıcıların ilgisini çekecek ve hediye heyecanını daha da yükseğe taşıyacak çok özel interaktif içeriklere yer veriyor. Özel Gucci Hediye Kutusu sayesinde, mobil cihazınızı sallayarak her gün farklı sanal armağanlar hakkında bilgi edinmek mümkün. Kullanıcılar, tıpkı geri sayım takvimlerinde olduğu gibi, günden güne farklı içerikleri keşfedebiliyor ve ürünleri gucci.com üzerinden satın alabiliyor. Uygulamanın bir başka bölümünde, kullanıcıların mesajlarına ekleyebilmesi için, balonlar, şampanya kadehleri, şapkalar ve düdüklerden oluşan parti eşyalarının yanısıra çanta ve ayakkabı gibi bazı Gucci aksesuarlarının da içinde olduğu resimli photobooth çıkartmaları sunuluyor. Telefonlarını sezonluk duvar kağıtlarıyla süslemek isteyen kullanıcılar için de geniş bir seçenek yelpazesi bulunuyor.

Gucci uygulamasında yer alan özel içeriğin yanı sıra gucci.com sitesini ziyaret ederek hediyeleri doğrudan satın almaya olanak sağlayan interaktif bir kataloğa ulaşmak da mümkün.