Gözlerimizi yollarda bırakan 4 dizi!

2018’de başlayacak ya da başlamış popüler dizileri başından sonuna izlemeyi umanlar için özel hazırladık! Popüler dizileri takip etmek isteyenler meraklanmayın, bu yazı spoiler içermiyor!

Dizi sektörü artık öylesine büyüdü ki, internet yayıncılığının gelişmesiyle hem yerli hem de yabancı diziler daha biz ne olduğunu bile kavrayamadan başlıyor ve hatta ikinci sezonlarına geçiyorlar. Buna ayak uydurmanın biraz güç olduğunu kabul ediyoruz. O yüzden de merak ettik ve soruyoruz en son ne zaman bir dizinin gelmesini heyecanla beklediniz?

2018’in programından seçmeler hazırladık

Kidding (Showtime)

Jim Carrey uzun bir aradan ve depresyondan sonra geri dönüyor. Kidding’in yönetmen koltuğunda Eternal Sunhine of the Spotless Mind filminde Jim Carrey’nin çok farklı bir yüzünü ortaya çıkaran yönetmen, Michael Gondry oturuyor. Bu sefer Jim Carrey kara mizah yaparak dünyanın toz pembe olmayan yüzünü insanlara gösteriyor.

Patrick Melrose (Showtime)

Edward St. Aubyn’n romanından uyarlanan mini dizi beş bölümüyle tam tadında bitiyor. Dizinin başrolünde ise usta bir isim Benedict Cumberbatch bulunuyor. Dizi; Travmatik çocukluğunun yaralarını sarmaya çalışırken aristokrat yaşamını da devam ettirmeye çalışan uyuşturucu bağımlısı Patrick Melrose’un farklı yaşlardaki hayatından kesitler veriyor.

The Rain (Netflix)

Post-apokaliptik dünyaları seviyorsanız bu dizi ilginizi çekecektir. Öte yandan sizi uyarmalıyız, The Rain’nin konusu Play Station’ın ve tüm zamanların en iyi oyunlarından sayılan “Last of Us” oyunun konusuyla epey bir benzeşiyor. Başta da dediğimiz gibi hayatta kalma mücadelesi hoşunuza gidiyorsa bu dizi sizi tatmin edecektir.

Sharp Objects (HBO)

HBO dizilerinin repütasyonu bizim için epey iyi. Malum adamlar dizi sektörünü Game Of Thrones’la çok farklı bir noktaya taşıdılar. Yalnız bizim Sharp Objects’i buraya almamızın nedeni sadece HBO değil! Amy Adams gerçeği! Son yılların başarılı ismi Amy Adams’ın iki kızın cinayetini araştıran muhabirken, kendi kabuslarıyla yüzleşmesi oldukça dikkat çekici!