Kişiye özel mücevher tasarımlarıyla dikkatleri çeken Lion Diamond, saray ihtişamını elmas koleksiyonuyla sunuyor. Lion Diamond Osmanlı sarayı hazine mücevherlerinden esinlenerek hazırladığı 12 parça elmas koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekecek.

Lion Diamond’ın Osmanlı sarayı hazine mücevherlerinden esinlenerek hazırladığı 12 parçalık elmas koleksiyonundaki farklı kesimlerden oluşan elmas taşların her biri dünya standartlarındaki yüksek kaliteye sahip. Özel elmas ustası tarafından hazırlanan koleksiyon göz kamaştırıyor.

Koleksiyonun en büyük parçası olan yüzük 15.85 ct yakut orta taşa sahip ve 16 ct farklı büyüklükteki elmas taşlardan oluşuyor. Yüzüğün üretimi de bir buçuk aya yakın zamanda tamamlandı. Miras değerindeki bu yüzük haricinde koleksiyonda geçmişin simgesi olarak elmas broş, küpe, gerdanlık ve farklı yüzük tasarımları bulunuyor.

Genç ve dinamik bir marka

2012 yılında kişiye özel tasarımların ve butik ürünlerin öncüsü olma hedefiyle kurulan Lion Dimond, kusursuz mücevherler ve koleksiyonlar üretirken tasarımdan üretimin son aşamasına kadar geçen her süreci kontrol altında ve sabır ile ilerliyor.
Lion Diamond
mücevher severlerin hayallerini estetiğin ve taşların getirdiği ışıltı ile butik bir anlayışla gerçekleştirmeyi benimsiyor. 
Güçlü ekibi ile üretim atölyesinden sahibine aracısız ulaşan mücevherler kaliteli, yaratıcı ve her zevke hitap ederken mücevher bedellerinin birinci eldeki şaşırtıcı farkını misafirlerine sektördeki gücünü kullanarak yansıtıyor.

Ürünlerin taşıdığı modern çizgiler geleceğin tasarımlarını bugünden gerçekleştirmek isteyenlere ve klasik çizgileriyle de geçmişin estetiğini bugün yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.
Lion Diamond gerçek mücevher kullanıcısın sürekliliğin ve güvenin markası olurken, modayı takip etmek yerine mücevher severlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor…