Gloria Jean’s Coffees

Gloria Jean’s Coffees, 2018’i misafirlerini mutlu edecek muhteşem lezzetlerle karşılıyor. Espressonun, süt, beyaz çikolata ve vanilya tozunun buluşmasından doğan Candy Cane Mocha, soğuk kahve severler için de ahududu parçacıklarıyla hazırlanan Candy Cane Chiller yeni yıla özel lezzetler arasında yer alıyor.

Dünyada 50 ülkede 1200’i aşkın şubesiyle ve Türkiye’de ise 23 ilde 65 şubesiyle kahve severlerin vazgeçilmez adresi olan Gloria Jean’s Coffees, yeni yıl için özel lezzetler sunuyor.

Beyaz Çikolatanın espresso ile muhteşem uyumu : Candy Cane Mocha

Espresso bazına eklenen beyaz çikolata tozu, vanilya tozu ve üzerine eklenen krema kıvamında ısıtılmış sütten oluşan bu eşsizl lezzet beyaz çikolata severler için zengin bir lezzet deneyimi sunarken içinizi ısıtıyor.

Ahududu Parçacıklı Soğuk Kahve: Candy Cane Chiller

soğuk kahve sevenler için özel tatlarla harmanlanan Candy Cane Chiller ile yeni yıla tatlı bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor. Candy Cane Chiller içeriğindeki espresso, süt, beyaz çikolata tozunun üzerine özenle hazırlanan krema ve ahududu parçacıklarıyla, damağınızda unutulmaz tatlar bırakıyor.
Yeni yıl heyecanını ve coşkusunu mağazalarındaki atmosfer ve yeni ürünler ile yaşatan Gloria Jean’s Coffees benzersiz bir kahve deneyimi için sizleri şubelerine davet ediyor.