Dünyaca ünlü süper model Gigi Hadid global #TogetherTour kapsamında 23 Eylül 2017 günü Kopenhag’ı ziyaret ettiğini duyurdu. Gigi Hadid, bu turla dünyayı dolaşarak markanın hayranlarının Sonbahar 2017 TommyXGigi koleksiyonuna kattıkları yerel yorumları görme imkanı buluyor.
Gigi Hadid, en yeni koleksiyonunu şehir merkezindeki çok katlı mağaza Magasin Du Nord’da sundu. Hadid, şehirdeki hayranlarının yanı sıra çeşitli influencer’larla da buluştu.

Norveç’ten Janka Polliani ve Nathalie Helgerud, Danimarka’dan Emili SindlevveSophia Roe, İsveç’ten Elina Olofsson, Amanda Winberg, Alice StenlofveMoa MattssonveFinlandiya’dan Sofia Ruutu, Didem Ozgun, Janita Autio veJekku Berglundgibi influencer’lar, favori ilham kaynaklarını paylaştılar ve TommyXGigi koleksiyonuna İskandinav yorumlar getirerek çeşitli stiller yarattılar. Etkinliğin ardından seçilen 100 hayran, TOMMY HILFIGER mağazasında Gigi ile tanışma fırsatı yakaladı.

Kadın spor giyimi, ayakkabılar, saat ve gözlük dahil aksesuarlardan oluşan Sonbahar 2017 TommyXGigi koleksiyonundaki tasarımlar, TOMMY HILFIGER markasının rock-and-roll geçmişini kutlarken kural tanımayan bir yaklaşımı feminen bir yorumla harmanlıyor.

Sonbahar 2017 TommyXGigi halen seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında satılıyor. Koleksiyon, 19 Eylül 2017 günü Londra Moda Haftasının kapanış etkinliği olarak şehrin ikonik konser mekanı Roundhouse’ta düzenlenen TOMMYNOW deneysel defilesinde lanse edildi. Tommy Hilfiger’ın podyumu demokratikleştirmedeki lider rolünü sürdüren defilede sunulan stillerin tamamı perakende, toptan, e-ticaret ve ayrıca artırılmış gerçeklik, chatbot’lar ve resim tanıma gibi yenilikçi ticaret kanalları üzerinden anında satın alınabildi.

Kopenhag, çeşitli şehirlere uğrayacak Sonbahar 2017 #TogetherTour kapsamındaki ilk durak olurken, Gigi Hadid ziyaretlerine 26 Eylül’de Barselona ile devam edecek. Sonbahar 2017 sezonunda başlayan #TogetherTour, İlkbahar 2017 sezonunda devam etti ve Gigi, kapsül koleksiyonlarını New York, Berlin, Dubai, Tokyo, Şanghay, Los Angeles, Amsterdam, Londra, Milano ve Paris’te şahsen tanıttı.

Uluslararası süper model Gigi Hadid, Janka Polliani, Emili Sindlev, Sophia Roe, Elina Olofsson, Amanda Winberg, Alice Stenlof, Moa Mattsson, Sofia Ruutu, Didem Ozgun, Janita Autio, Jekku Berglund, Nathalie Helgerud.

Kim, ne giydi:

Gigi Hadid: Sonbahar 2017 TommyxGigi koleksiyonundan siyah deri pantolon, Tommy bayraklı süveter, siyah sneaker ayakkabı ve Hilfiger Collection tişört
Polliani: Sonbahar 2017 TommyxGigi koleksiyonundan denim mont.
Sindlev: Sonbahar 2017 TommyxGigi koleksiyonundan yün örgü süveter.
Roe: Sonbahar 2017 TommyxGigi koleksiyonundan dökümlü ipek elbise.