Yazın ışıltısını uzun süre üzerinizde taşımanız için Farmasi, yeni Sun Kiss serisiyle güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan ışıltılı bir bronzluk vadediyor. Sun Kiss Bronzlaştırıcı Kuru Yağ yüz, vücut ve saça ışıltı katarken, mat ve ince yapılı Sun Kiss Bronzlaştırıcı Pudra ise yüze doğal bir bronzluk veriyor.

Farmasi ile güneşten gelen öpücük

Yeni Sun Kiss serisiyle güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan ışıltılı bir bronzluk vadeden Farmasi, bunun için iki farklı ürününü kullanıcıların beğenisine sundu. Yüz, vücut ve saçlar için kullanılabilen Sun Kiss Bronzlaştırıcı Kuru Yağ ve yüze doğal bir bronzluk katan Sun Kiss Bronzlaştırıcı Pudra bu yazın vazgeçilmezleri arasındaki yerini alacak.
İçinde bulunan çok ince parıltılar sayesinde cildi keyifli bir dokunuşla yumuşatan ve parlatan Sun Kiss Işıltılı Kuru Yağ’ın sadece birkaç damlasıyla pırıl pırıl bronz bir cilde kavuşmak sadece birkaç dakikayı alıyor.

Büyüleyici kokusu, yağlı his bırakmayan, kuru yağ dokusuyla benzersiz bir deneyim sunan ve tüm vücuda uygulanabilen yağ, özellikle dekolte bölgeleri, kol ve bacakların ışıltılı bir görünüme kavuşması için birebir. Saçların ışıldaması ve gün boyu harika bir kokuya sahip olması için de kullanılabilirken, günlük bakım kremine ya da fondötene de karıştırılabiliyor.
Mat ve ince yapısıyla cilde doğal görünümlü bir bronzluk veren Sun Kiss Bronzlaştırıcı Pudra, hem yüze hem de vücuda uygulanabiliyor.

Tende uzun süre etkisini sürdüren ipeksi pudra, bir fırça yardımıyla nemlendirici ya da makyajın üzerine de sürülebiliyor. Her cilt tonuna uyum sağlayabilmesi de ürünü daha cazip hale getiren detaylardan