Cacharel, kış aylarında görünümün en dikkat çekici ögesi olan paltolarda kullandığı özel iplikler ile kaliteli ve stil sahibi paltolar bir tarz sunuyor. Kum rengi exclusive Cacharel palto, tek bir ürünle şıklığı yakalamanın yolunu gözler önüne seriyor.

Exclusive Cacharel palto mağazalarda yerini aldı

Bu özel Cacharel palto, kumaşında en değerli yünlerden olan alpaka yünü içerirken hareket kolaylığı sağlamak için likra ile destekleniyor. Yapısı sayesinde paltonun dokusuna lüks dokunuşlar katan alpaka kumaşı, Cacharel’in usta işi terziliği ile birleştiğinde elegan stillerin yarattığı etkiyi arttırıyor.

Soft rengi ile her kombine uyum sağlayabilen Cacharel palto, takım elbise ile bir arada kullandığında iş hayatının gerektirdiği güçlü duruşu simgeliyor. Daha rahat bir stil gerektiren ortamlar veya hafta sonları için triko kazak, kaşkol le kombinlenerek konfordan vazgeçmeyen samimi ve dikkat çekici bir tarz sunuyor. Harmonik koleksiyonları ile bilinen Cacharel; hakiden tabaya, kahverengiden laciverte kadar geniş bir renk yelpazesi içinde palto ile kombinlenebilecek birçok ürün seçeneğine koleksiyonunda yer veriyor.