Şubat ayına girerken, Netflix bir taraftan pek çok yeni film, dizi, belgesel, stand-up ve çocuk programını yayına alırken, diğer taraftan da kimi yapımları yayından kaldırıyor. İzlemek için elinizi çabuk tutmanız gerek, çünkü 31 Ocak’a kadar vaktiniz var.

İşte kaçırmamanız gereken filmler…

Hoşça kal Indiana Jones:

Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları: Indiana Jones kutsal Ahit Sandığı’nı bulmak için görevlendirilir ancak Naziler de Ahit Sandığı’nın peşindedir.

Indiana Jones: Kamçılı Adam: Indiana Jones kayıp kutsal elmasları bulmak için Hindistan’a yola çıkar. Orada umduğundan daha fazlasını bulur.

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı: Doğaüstü güçlere sahip Amazon eserleri olan Akator’un Kristal Kafatasları’nı gün yüzüne çıkarmak isteyen Indiana Jones kendisini bir Rus komplosunun içinde bulur.

Indiana Jones: Son Macera: Indiana Jones bu üçüncü macerasında Kutsal Kase’yi bulmak için babasıyla birlikte medeniyetlerin beşiğinde tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Arrivederci Baba:

Baba: Bir mafya ailesinin reisi suikast girişimine maruz kalır ve canını zor kurtarır. Babasını öldürmeye çalışan kişileri haklama görevini ailenin küçük oğlu üstlenir.

Baba 2: Serinin bu ikinci filmi Corleone ailesinin geçmişine iniyor ve Don Vito’nun Sicilya’dan başlayıp New York’a uzanan organize suçla geçen hayat hikayesini anlatıyor.

Baba 3: Üçlemenin son filminde kır saçlı Michael, aile işini meşrulaştırmak için çabalar, ancak daha da fazla kan dökülür.

Dramaları seviyorsanız:

Akıl Oyunları: Oscar ödüllü drama, akıl hastalığı belasıyla boğuşan parlak bir adam olan ünlü ekonomist John Forbes Nash Jr.’ın hayatını ve çalışmalarını ekrana taşıyor.
Amerikan Güzeli. Sürekli gergin karısına, tatmin edici olmayan bir işe ve suratsız bir ergene katlanmaya çalışırken, bir adam kızının arkadaşlarından birine takıntılı hale gelir.

İhtiyarlara Yer Yok: Avlanmaya çıkan Llewelyn Moss, kötü giden bir uyuşturucu işine denk gelir ve 2 milyon dolar nakitle kaçar. Ancak peşine psikopat bir kiralık katil düşer.
Olağan Şüpheliler. Birbirini tanımayan beş sahtekar, teşhis amacıyla sıraya dizilmek üzere karakola getirildiklerinde birlikte bir soygun yapmaya karar verirler.

Top Gun: Tom Cruise kariyerinde dönüm noktası olan bu filmde Donanma Hava Üssü’nde görevli olan ve işiyle aşk hayatını dengelemeye çalışan bir pilotu canlandırıyor.

Azınlık Raporu: 21. yüzyılın sonlarında, teknolojinin suçları işlenmeden önce tahmin ettiği zamanlarda, başarılı bir dedektif, bir cinayet işlemekle suçlanır.

Netflix her ayın başında (ve de ay boyunca) kütüphaneye pek çok dizi ve film ekliyor. Netflix’teki yeni yapımları, “Bu ay Netflix’te neler var?” bültenlerinde de bulabilirsiniz!

 

Ayda 15.99 TL’den başlayan Netflix üyelikleri tek hesapta beş ayrı profil yönetebilmeye izin veriyor…
www.netflix.com