Evinde evcil hayvan besleyenlere bu yılbaşı en güzel hediye Karcher KB 5! Ergonomik ve hafif tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge KB 5, evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayanların pratik temizlik yardımcısı oluyor.

Ergonomik tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge Kärcher KB 5, evcil hayvan besleyenler için bu yılbaşı en güzel hediye seçeneği oluyor. 30 dakika pil ömrüyle dikkat çeken Kärcher KB 5, çok yönlü, dönebilen fırçası ve manevra yapabilir süpürme kenarı sayesinde en ulaşılmaz köşelerde bile kusursuz temizlik sağlıyor. Kärcher KB 5, kablosuz olma özelliği ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmesiyle ihtiyaç duyulan her an kullanıma hazır.

Evin pratik temizlik yardımcısı Karcher

Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen Karcher KB 5, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de üstün performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyan Karcher KB 5, topladığı bütün kirleri atık kabında biriktiriyor. Atık kabı dolduğunda, tek bir hareketle kolayca yerinden çıkarılabiliyor ve kirle temas etmeden temizleme kolaylığı sunuyor. Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için pratik yönleriyle ön plana çıkan Karcher KB 5, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de anında ve kolayca temizleyerek evin pratik temizlik yardımcısı oluyor.