Etstur en iyi balayı otellerini belirledi. Balayı için otel kararı vermediyseniz listemize bir göz atın. İşte Etstur’un seçtiği en iyi 10 balayı oteli…

Etstur en iyi balayı otelleri

1-Clube Prive By Rixos Göcek

Listenin zirvesinde 10 puanla Clube Prive By Rixos Göcek yer alıyor. Büngüş Koyu mevkiindeki tesis; Göcek Marina’ya 3,5 km, Göcek merkeze 5 km, Muğla Dalaman Havalimanı’na 20 km ve Fethiye’ye 28 km mesafede konumlanıyor.

Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet sunan otel, her biri kendine ait özel havuzu ile 14 villadan oluşuyor ve özel bir koyda konumlanıyor. Villaların beyaz kum olan sahile mesafeleri en fazla 100 metre. Otelde tüm yiyecek ve içecek hizmetleri a la carte olarak sunulurken, misafirlerin Dalaman Havalimanı’ndan gidiş dönüş transferleri tesis tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.

2-Maxx Royal Kemer Resort

Etstur en iyi balayı

Maxx Royal Kemer Resort

Listenin ikinci sırasında Kiriş mevkiinde yer alan Maxx Royal Resort var. Otel, Kemer merkeze 6 km, Antalya’ya 50 km ve Antalya Havalimanı’na 60 km mesafede konumlanıyor.9.8 gibi oldukça yüksek bir puana sahip otel, maxx her şey dahil konseptinde hizmet sunuyor. Maxx Royal Kemer Resort, grand butik otel anlayışı ile misafirlerini ağırlıyor. Her biri süit konseptinde tasarlanan odaları, Royal residence blokları, Laguna süitleri ve villaları ile tesis, misafirlerine benzersiz bir tatil sunuyor. 1, 2 ya da 3 yatak odalı Maxx Laguna Dubleks süitlerin de bulunduğu tesis, 9.500 m² alanı kaplayan, Antalya’nın en büyük havuzlarından birine ev sahipliği yapıyor.

3- Maxx Royal Belek Golf Resort

Etstur en iyi balayı

Maxx Royal Belek Golf Resort

Maxx Royal Belek Golf Resort, 9.7 puanla listenin üçüncü sırasında yer alıyor. İskele mevkiindeki tesis; Belek merkeze 1 km, Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya merkeze 45 km mesafede konumlanıyor. Otel, maxx her şey dahil konseptinde hizmet sunuyor.

4-Voyage Belek Golf&Spa

Etstur en iyi balayı

Voyage Belek Golf&Spa

Listenin dördüncü sırasında Voyage Belek Golf&Spa yer alıyor. Ultra her şey dahil hizmet sunan otelin aldığı puan 9.5. İskele mevkiindeki tesis; Belek merkeze 2 km, Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafede konumlanıyor. Voyage Belek Golf & Spa, 93.500 m² alana kurulu bir tesis olarak hizmet veriyor. Tatilden beklentiniz; eşsiz imkanlarla donatılmış, yepyeni bir otelde, dünya mutfaklarından eşsiz yemekler tatmak, kimi zaman dinlenmek, kimi zaman eğlenmek ve premium bir hizmet ise Voyage Belek Golf & Spa tam size göre.

5-Voyage Sorgun

Etstur en iyi balayı

Voyage Sorgun

Side ve Manavgat’a 3 km, Antalya Havalimanı’na 65 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanan Voyage Sorgun’un puanı 9.5. Otel ultra her şey dahil konseptinde hizmet sunuyor.

6- Sentido Lykia Resort&Spa

Etstur en iyi balayı

Sentido Lykia Resort&Spa

Bir diğer 9.5 puanlı otel Sentido Lykia Resort&Spa. Otel, Ölüdeniz merkeze 3 km, Fethiye şehir merkezine 15 km, Dalaman Havalimanı’na ise 71 km mesafede konumlanıyor. Sentido Lykia Resort & Spa, doğanın kucağında, kalabalıktan ve gürültüden yalıtılmış ortamda misafirlerini ağırlıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ait özel plaj alanı bulunuyor.

7- Voyage Bodrum

Etstur en iyi balayı

Voyage Bodrum

Voyage Bodrum’un da puanı 9.5. Otel, Bodrum şehir merkezine 900 m ve Milas Bodrum Havalimanı’na 40 km mesafede konumlanıyor. Bodrum’un huzur verici mevkii Bardakçı Koyu’nda yer alan Voyage Bodrum, Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet veriyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kum-çakıl karışık, özel plaj alanı bulunuyor. Tesis, misafirlerine rüya gibi bir tatil vadediyor.

8-Barut Lara

Etstur en iyi balayı

Barut Lara

Barut Lara da balayı için iyi bir seçim olabilir.  9.4 puana sahip otel, ultra her şey dahil konseptinde hizmet sunuyor. Lara mevkiindeki tesis, Antalya merkeze 12 km ve Antalya Havalimanı’na 10 km mesafede konumlanıyor.

9-Barut Acanthus Cennet

Etstur en iyi balayı

Barut Acanthus Cennet

Barut Acanthus Cennet, 9.4 puana sahip. Otel, ultra her şey dahil konseptiyle hizmet sunuyor.  Side mevkiindeki tesis; Antik Side’ye 1.5 km, Manavgat merkeze 8 km, Antalya Havalimanı’na 62 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede konumlanıyor.

10-Dionysos Village Hotel

Etstur en iyi balayı

Dionysos Village Hotel

Muğla Marmaris’te yer alan Dionysos Village Hotel, 9.4 puana sahip. Otel, oda kahvaltı hizmet sunuyor. Otel, sarp dağları ve ormanlarıyla neredeyse yaşayan bir müzeyi andıran ve gizli kalmış pek çok koyla bezeli olan Bozburun’da hizmet veriyor.

http://www.womensstyletr.com/category/haberler/

Etstur en iyi balayı