English Home doğayı evinize getiriyor

English Home, bu sonbahara “Secret Garden” ile sizleri doğanın gizemli yolculuğuna davet ediyor. Yaşamın en gizemli ve doğal yüzünü estetikle birleştirerek ortaya koyan "Secret Garden" koleksiyonuyla; gizemli, ihtişamlı ve romantik bir atmosferle doğayı yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz.

English Home, bu sonbahara “Secret Garden” ile sizleri doğanın gizemli yolculuğuna davet ediyor. Yaşamın en gizemli ve doğal yüzünü estetikle birleştirerek ortaya koyan “Secret Garden” koleksiyonuyla; gizemli, ihtişamlı ve romantik bir atmosferle doğayı yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz.

Doğanın her mevsim kendini yenilemesinden ilham alarak tasarlanan koleksiyonda; sonbahar mevsiminde doğaya renk veren yaprakların her tonu sarılar, kahve ve kızıl tonlar yanında yeşilliğini koruyan bitkiler de renk harmonisine destek veriyor.

http://www.womensstyletr.com/category/guzellik/

Doğayı yücelten atmosfer ve doyasıya romantizm

Yatak odanızdan mutfağınıza, oturma alanınızdan banyolarınıza, ofislerinize kadar tüm yaşam alanlarınıza ufak dokunuşlarla doğayı taşımak istiyorsanız, “Secret Garden” koleksiyonu ürünlerini incelemelisiniz.

Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 320’yi aşkın English Home mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz.

Mobil’den kolay alışveriş

English Home Mobil uygulama avantajı ile trendleri takip edebilir, sınırlı sayıdaki ürünleri inceleyebilir, evinizin konforunda rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

www.englishhome.com.tr