Glam Rose sonbaharı evlerde kırmızının sıcaklığı ve çarpıcı etkisiyle yaşatacak

Klasik İngiliz tarzını sezonun trendleriyle yorumlayan English Home, 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonu Glam Rose ile yeni sezona ihtişamlı bir giriş yapıyor. English Home Glam Rose koleksiyonu ile evlere yepyeni bir hava katmaya hazırlanıyor.

Glam Rose, eski dönemlerin ruhunu çağdaş ortamlarda yaşatan, geçmişin ihtişamına saygı duyarken aynı zamanda hassas ve rafine işlenmiş coşkunluğu vurgulayan bir yaşam ortamı vaat ediyor.

Batı ve doğu kültürü yeniden yorumlanmış

Koleksiyonda klasik batı kültürü Barok etkilerle, doğu kültürü ise değerli mücevherlerin zengin ışıltılarıyla harmanlanarak çağdaş eklektik bir anlayışla yeniden yorumlanıyor. Bu çağdaş yorum kimi zaman alışılagelmişin dışında kompozisyonlarla farklılık sağlarken; kimi zaman da kadife, altın ve diğer mücevher detaylarla zamandan bağımsız zengin bir atmosfer yaratıyor.

Işıltı ve barok etkili desenler önplanda

Kırmızı güller ve kadife başta olmak üzere zengin kumaş dokuları, altın ve değerli taşların ışıltısı yanı sıra Barok etkili desenler, Glam Rose’un yarattığı etkiyi ifade ediyor.

Güçlü ve klasik ihtişamın simgesi olan kırmızı renk, koleksiyonda kadife güllerle yorumlanarak English Home tarzıyla daha da güçleniyor. İhtişam, zarif altın dokunuşlarla perçinlenirken diğer mücevher renkleri koleksiyonu daha da zenginleştiriyor.

Şans ve bereket simgeleri olarak aynalı yüzeyler sezonun güçlü malzemeleri arasında yer alıyor. Bu ruhu evlerinde en coşkulu şekilde yaşatmak isteyenler için bu malzemelerin alışılagelmedik ve çoklu zengin kombinleri bir arada yorumlanıyor.

Sonbaharı evlerde kırmızının sıcaklığı ve çarpıcı etkisiyle yaşatacak, klasik İngiliz tarzının yeni yorumu Glam Rose koleksiyonu, www.englishhome.com.tr’de ve Türkiye’nin dört bir yanındaki English Home mağazalarında keşfedilmeyi bekliyor.