Akdeniz, dünya üzerinde damak tadımıza en uygun lezzetleri bulabildiğimiz, sıcakkanlı insanları ile öncelikli keşfedilmesi gereken coğrafyalardan biridir. Avrupa’dan Afrika’ya uzanan, yaşam tarzları ve kültür farklılıklarıyla bir seyahatten çok daha fazlasını vaat eder. Bu gözde coğrafya, sadece popüler kentlerden ibaret olmayıp, birbirinden güzel adalar, muhteşem bir iklim ve deniz-güneş tatili için de en iyi seçeneklerden biri olarak tercih edilir.

Akdeniz’de kısa zamanda daha fazla yer görebilme imkanı veren en iyi seçenek, bir gemi seyahatidir. Bavul toplama derdi olmadan, uzun otobüs yolculukları yapmadan, her sabah dinlenmiş olarak yeni bir limana uyanıp, keyifle gezebilirsiniz. MSC Cruises’un düzenlediği, 7 gece, 10 ve 12 gecelik Akdeniz programlarında, aynı seyahat içinde 5 ülkeye kadar görme şansınız olabilir. Böylece seyahat severler, hem dinlenebilir, hem de kısa zamanda daha çok yer görerek, yılın yorgunluğunu üzerlerinden atabilirler.

MSC Cruises Akdeniz gemi seyahatleri kapsamında

Malaga, Barcelona, Roma (Civitavecchia), Valencia, Venedik, Casablanca, Kotor, Marsilya, Cannes, Lizbon, La Spezia, Napoli ve Cenova gibi popüler şehirleri keşfederken, bunların yanı sıra Akdeniz’in en popüler adaları olan Palma de Mallorca, Kanarya Adaları, Sardunya, Sicilya, Korsika ve Malta’yı da keşfedebilirsiniz. Hatta Yunanistan’ın popüler kentleri Pire (Atina), Santorini, Corfu ve Katakolon’u da Akdeniz seyahatinde, popüler kentlerle birlikte gezebilir, bir Yunan Adası gemi seyahatini Akdeniz dokunuşları ile daha renkli bir tatile de dönüştürebilirsiniz.

Akdeniz’i sonbahar ve kış mevsiminde keşfedebileceğiniz alternatifli programlara; uçakla gidiş-dönüş,tüm transferler, Türkçe rehberlik hizmetleri, gemide tam pansiyon konaklama imkanları dahil edilmiş. 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla Akdeniz’i keşfedebilirsiniz.