Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi ile Mükemmel Düz Saçlara Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Türkiye’nin bir numaralı şampuan, saç kremi ve yıkama sonrası bakım markası Elidor düz ve pürüzsüz bir saça sahip olmak isteyenlerin tercihi keratin bakımından esinlenerek yeni Brezilya Keratin Terapi Serisini geliştirdi. Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi ile dört adımda keratin bakım ritüelini ev konforunda zahmetsizce uygulama imkanı tanıyor.

Elidor saç bakım alanında en çok tercih edilen işlemlerden biri olan keratin bakımını, fonksiyonel marka duruşunu güçlendirerek geliştirdiği Brezilya Keratin Terapi Serisi sayesinde ulaşılabilir kılıyor. Saçları canlandıran Keratin Bakım Şampuanı, ipeksi yumuşaklıkla pürüzsüz gösteren Keratin Terapi Serum Bakım Kremi, hindistan cevizi yağı ile saçı besleyen ve nemlendiren Keratin Bakım Sütü, ısı ile aktifleşen teknolojisi ile 7 gün boyunca saçın pürüzsüz kalmasını sağlayan Keratin Bakım Kürü, Brezilya Keratin Terapi Serisi’nde yerini alıyor. Formülündeki Hidrolize Keratin ile Elidor, zahmetsizce pürüzsüz saç görünümüne ulaşmayı kolaylaştırıyor.

4 Adımlı Zahmetsiz Keratin Bakım Ritüeli

Keratin Terapi Şampuanı, dış etmenlerden zarar görmüş saçın keratin tabakasını besleyerek güçlendiriyor. Şampuanla güçlenen saçlara, Keratin Terapi Serum Bakım Kremi ipeksi bir yumuşaklığın formülünü sunuyor. Silikon içermeyen hindistan cevizi yağıyla zenginleştirilmiş formülü ile saçı besleyerek nemlendiren Keratin Bakım Sütü, kuru ve yıpranmış saçlara ihtiyacı olan günlük bakımı sağlıyor. Marula yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş bakım sütü, dakikalar içinde saçı daha yumuşak ve parlak bir forma kavuştururken saçların kolay taranmasını sağlıyor.

Saçları zahmetsizce pürüzsüzleştiren Elidor Keratin Bakım Kürü’nün ısı ile aktifleşen teknolojisi sayesinde 7 gün boyunca mükemmel pürüzsüz saçlar mümkün. Hafif nemli saçlarınıza Keratin Bakım Kürü’nü uygulayıp, saçınızı kuruttuktan sonra ısı ile düzleştirebilirsiniz. Keratin Bakım Kürü özel formülüyle ısının yarattığı hasara karşı saçlarınızı korurken, elektriklenmesini önlüyor ve zahmetsizce mükemmel düz saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi, güzellik ve kişisel bakım marketleri, süpermarketlerin yanı sıra, e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

*Düzlük ve pürüzsüzlük iddiası 4 adım uygulandığında, ısıl işlem sonrası ürün uygulanmamış saça kıyasladır. 7 gün boyunca pürüzsüzlük iddiası için 4 yıkamaya kadar süren etki.

* Temmuz 2022 – Haziran 2023 Nielsen perakende endeksine göre raporlanan hacimsel satış verileri baz alınmıştır.