EasyFishoil ile güçlenin, korunma ihtiyacındaki çocuklara güç verin

Çiğnenebilir jel form dünyasında yeni bir dönem açan ve ConCordix teknolojisiyle çocuklara balık yağını sevdirmeyi başaran EasyFishoil, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na etiketli ürünleriyle destek oluyor.

EasyFishoil ile güçlenin, korunma ihtiyacındaki çocuklara güç verin. Çiğnenebilir jel form dünyasında yeni bir dönem açan ve ConCordix teknolojisiyle çocuklara balık yağını sevdirmeyi başaran EasyFishoil, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na etiketli ürünleriyle destek oluyor. EasyFishoil, korunma ihtiyacındaki çocukları çatısı altında toplayan Koruncuk Vakfı (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı)’na destek olmayı sürdürüyor.

Daha önce Koruncukköy Bolluca’yı ziyaret ederek Koruncuklara balık yağının faydaları ile ilgili eğlenceli bir eğitim veren ve jel formundaki lezzetli balık yağı takviyesini tattıran marka, şimdi de ürün satışlarından elde ettiği gelirin bir kısmını Koruncuk Vakfı’na bağışlıyor.

Her bir EasyFishoil ürünü ile kendinize ve Koruncuklara iyi bakın

Sosyal sorumluluk bilinci kapsamında hareket eden ve özel ConCordix teknolojisi sayesinde çocuklara balık yağını sevdiren marka, ürünün satışından elde edilen gelirin bir kısmını Koruncuk Vakfı’na bağışlayarak onlara el uzatıyor. Bundan böyle satın aldığınız her bir ürün ile kendinizi güçlendirirken gücünüzü Koruncuklarla paylaşabiliyor ve onlara destek olabiliyorsunuz.

Ayrıca Koruncuk Vakfı’na her ay düzenli olarak balık yağı takviyesi yapmaya hazırlanan marka, elde edilen geliri, vakıf bünyesinde bulunan çocukların eğitim, bakım ve genel ihtiyaçları için ayıracak.

Siz de Koruncuk Vakfı etiketli balık yağı ürünlerini tercih edin, kendi çocuğunuzun geleceğini şekillendirirken Koruncuk Vakfı çocuklarına el verin hayata tutunsunlar!