Eastpak sizi hayatın okuluna davet ediyor! Hoş geldiniz! Asla bitmeyen gerçek bir yolculuk… Deneyerek, uğraşarak ve hatta başaramayarak öğreneceğiniz, şans ve fırsat dolu bir yolculuk.
Aşkı ve tutkuyu bulacağınız bu yolculukta hayatın öğretmeniniz olmasına izin verin, buna değdiğini göreceksiniz.

Hayat okulunda herkes öğrencidir. Okul koridorları gibi geniş sokaklar, sınavlarla dolu gecenin karanlığı ve bu yolculukta tanıştığınız insanlardan oluşan bir öğretmen kadrosu… Yaşadığınız hayat sizin kendi okulunuz. Bu okula mezun olmak için gelmediniz, yaşamak için geldiniz. Ve doğrusunu bulana kadar hata yapmakta özgürsünüz!

Eastpak okul için eğlenceli seri sunuyor

Yeni koleksiyonuyla şehirdeki her bir hayata dokunmak isteyen Eastpak bütün çantalarıyla yolculuğunuzu benzersiz hale getirmeyi hedefliyor. Hayatın bu okulunda sizi yalnız bırakmayan Eastpak’in geniş koleksiyonları arasında her zevke hitap eden bir çanta bulmak mümkün.
1952 yıllında hayatımıza giren Eastpak çantalarına herkes hayatının bir döneminde sahip olmuştur. Amerikan ordusu için üretim yaparak hayatına başlayan, dünyanın lider çanta markalarından bir olan Eastpak; yaratıcılıktan aldığı ilhamı kaliteyle bir araya getirmeye Sonbahar/Kış koleksiyonuyla devam ediyor.

Eastpak, yeni koleksiyonunda en ikonik modeli Padded Pak’r sırt çantasını, gri, beyaz ve turuncu gibi metlik renklerle farklılaştırıyor. Bu sezonun en dikkat çeken modelleri arasında yine sezonun en trend kumaşı olan satenin kullanıldığı çantalar yer alıyor. Sırt çantası ve bel çantası alternatiflerinin bulunduğu saten koleksiyonunda pembe, siyah ve gece mavisi renk alternatifleri bulunuyor. Saten koleksiyonun yanı sıra kadife kumaşlar kullanılarak tasarlanan çantaların bulunduğu koleksiyon ile Eastpak, eğlenceli bir seri sunuyor.