D&R Sanal Kitap Fuarı başladı!

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R ‘’Sanal Kitap Fuarı’’ ile kitapseverleri unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R Sanal Kitap Fuarı ile kitapseverleri unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak.

D&R Sanal Kitap Fuarı, bu yıl 1 Mart – 8 Nisan tarihleri arasında www.dr.com.tr’de gerçekleşiyor. 2000 yayınevi ve 70.000 yazarın yer alacağı sanal fuarda 100.000’i aşkın kitap efsane indirimler ile okuyucuları bekliyor. ‘’D&R Sanal Kitap Fuarı’’ süresince kitapseverler, çeşitli fırsatlar ve sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacak.

2017 ve 2018’in en çok sevilen, beğenilen ve tavsiye edilen kitaplarının yer aldığı D&R Kitap Fuarı’nda kitap tutkunları birçok farklı ve önemli esere ulaşmanın keyfini yaşayacak. Fuarda okuyuculara, yeni kitaplardan öne çıkanlar, 2000-2018 arası çok satan ve ödüllü kitaplar, okuma listeleri, yayınevi özel dizileri, yabancı kitaplar gibi içeriklerine göre kitap listeleri de sunuluyor.

Sevilen zazarlardan imzalı kitaplar sanal kitap fuarında

10 milyonu aşkın ziyaretçi beklenen D&R Kitap Fuarı süresince edebiyatseverler: İlber Ortaylı, Doğan Cüceloğlu, Miraç Çağrı Aktaş, Hasan Ali Toptaş, Canan Efendigil Karatay ve daha birçok ünlü ismin imzalı kitaplarına da ulaşabiliyor. Ayrıca, fuar süresi boyunca sevilen kitap setleri indirimli fiyatlarıyla okuyucuları ile buluşuyor.

Özgür ve sınır tanımayan D&R dünyasının online kitap fuarını keşfetmek ve fuar fırsatlarından faydalanmak için www.dr.com.tr’ye uğramayı unutmayın.