Dudaklar yüzü tamamlayan en önemli unsur. Özellikle de biz kadınlar için. Gülüşümüzün dolgun ve pürüzsüz dudaklarla karşımızdaki insanı etkilemesini ve daha da önemlisi aynaya baktığımızda kendimize olan öz güvenimizi tamamlamasını hangi kadın istemez ki? Sen de uygulayacağın çok basit yöntemlerle ve küçük dokunuşlarla dudaklarında bir sihir etkisi kolayca yaratabilirsin. İşte sana çok önemli 2 tarif!

Dudak çatlaması ve kuruluğu için

Dudak çatlaması sorunu yaşıyorsan evdeki malzemelerle mükemmel bir bakım maskesi hazırlayabilirsin. Haftada 2 kez toz şekerli dudak maskesi pürüzsüz dudaklara sahip olman için yeter de artar bile!

Malzemeler

1 tatlı kaşığı toz şeker, 1 çay kaşığı zeytinyağı

Hazırlamak için

Malzemeleri bir kasede iyice birbiriyle karıştır. Suyla hafifçe nemlendirdiğin dudaklarına sür. Masaj yaparak dairesel hareketlerle iyice dudaklarına yedir. Beş dakika beklettikten sonra ılık suyla iyice durula.

Dolgun ve pürüzsüz dudaklara sahip olmak için

Dolgun ve pürüzsüz dudaklara sahip olmak için ise uygulayacağın yöntem çok basit ve elinin altında! Bu tarifte sadece tarçın ve süzme bala ihtiyacın var! Tarifi her gün uygulayabilirsin ve sonucun gerçekten harika olduğunu göreceksin!

Malzemeler

1 tatlı kaşığı süzme bal,1 çay kaşığı toz tarçın

Hazırlamak için

Malzemeleri cam bir kasede iyice karıştırın.Hafif suyla ıslattığınız dudaklarınıza sürün.Masaj yaparak yuvarlak hareketlerle yedirin.Beş dakika bekletip ılık suyla durulayın.

Bu tarifleri uyguladıktan sonra dudaklarınızdaki değişime siz de inanamayacaksınız ve bu tarifler sizin için vazgeçilmez olacak. Şimdiden uygulamak için sabırsızlandığını seziyor gibiyiz 🙂

Pürüzsüz ve dolgun dudaklarınla sen de kendini herkese hayran bırak!