DOLCE&GABBANA’NIN HEYECAN VERİCİ YENİ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

KADIN KOLEKSİYONU

DG6201

Feminen ve çekici! Bu büyük, tamamı asetat güneş gözlüklerinin tasarımı, kullanıcıya 1960’ların zarafetini katıyor. DG Crossed logosu, ayırt edici geometrik saplarda yer alıyor. Siyah, beyaz ve bej renkleri mevcuttur.

DG4469

Dolce&Gabbana mücevherlerinden ilham alan, menteşeye mükemmel bir şekilde entegre edilmiş yeni metal DG Crossed logosu süslemesine sahip kelebek biçimli güneş gözlüğü. Tasarımıyla kendisine hayran bırakan model siyah ve havana gibi klasik renkleri ile tasarlandı.

DG4470

Keskin, vurgulanmış köşelere sahip büyük, kare güneş gözlüğü. Tamamı asetat olan çerçevenin şakaklarında, ikonik DG Crossed logosunu taşıyan ve markanın mücevherlerinden ilham alan dövülmüş metal bir süsleme bulunuyor. Model siyah ve havana renkleri ile klasikten vazgeçmeyenlerin yeni favorisi olacak.

DG4462

Tam anlamıyla Dolce&Gabbana’yı yansıtan asetat çerçeve koleksiyonun bir diğer özel parçası. Kalın hacimler ve keskin kenarların yanı sıra ön taraftaki metal perçinler, bu güneş gözlüğünün kedi gözü tasarımına çağdaş bir hava katıyor. Model bu sezon siyah ve havana renkleri koleksiyonda moda severlerle buluşacak.

DG4463

Büyük kelebek biçimli bu asetat güneş gözlükleri, çağdaş feminen tarzı ile bu sezon öne çıkıyor. Ön kısmı metal perçinlerle süslenmiş çok yönlü, köşeli profiller Dolce&Gabbana logolu saplarla birlikte bu tasarımı öne çıkarıyor. Her ikisi de degrade lenslerle siyah, havana gibi klasik renkleri ve siyah lensli beyaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

DG2306

Çift çerçeveli büyük kelebek biçimli bu güneş gözlüğünde Dolce&Gabbana’nın ikonik “Leo” deseni yeniden yorumlanarak ilk kez saplara ve metal ön kısma işleniyor. Çift kenarlı yapısı ön kısmında iki boyutlu bir etki yaratarak kendine özgü, ayrıntılı ve sofistike bir yapı ortaya çıkarıyor. Siyah lensli ve leopar desenli altın rengi çerçeveye, degrade kahverengi veya lila geçişli lenslere sahip seçenekleri adeta Dolce&Gabbana’nın ihtişamını ortaya koyuyor.

DG4472

Cesur ve sofistike bir tasarıma sahip bu güneş gözlüklerinin asetat kedi gözü biçimli ön kısmı metal bir üst profillerle süslenmiştir. İnce metal saplar, aynı şekilde metalden yapılmış olan çift köprünün rengiyle uyumludur. Model ön kısmı İtalyan çinisi desenli beyaz, klasik siyah ve ön kısmı Carretto Siciliano desenli havana renkleriyle sunuluyor.

ERKEK KOLEKSİYONU

DG4464

Çift köprülü havacı modeli ön kısma ve metal burun pedlerine sahip asetat güneş gözlüğü. Saplarda, işlemeli Dolce&Gabbana logosuyla süslenmiş parlak metal levhanın hatlarını yansıtan geometrik bir şekil yer alıyor. Modelin metal burun plaketleri ile uyumlu altın rengi bir levhaya sahip siyah veya havana renkleri mevcut.

DG2302

Bu gözlüklerin her bir unsuru, rahatlık ve tarzı birleştiren katlanabilir tasarımındaki detaylar ve hassasiyetin ustaca bir birleşimidir. Lazer kesim detaylara asetat uçlar ve Barberini kristal lensler modele lüks bir dokunuş getiriyor. Stefano Gabbana’ya saygılarını sunan zamansız güneş gözlüğü modelinin sofistike renk seçenekleri bulunuyor.

DG2303

Zarif geometrik bir tasarım ile zenginleştirilen havacı biçimli güneş gözlüğü. Metal çerçevenin ince profilleri ve yukarıdan görülebilir şekilde Dolce&Gabbana logosuyla süslenmiş ayrıntılı köşeli sapları bulunuyor. Siyah lensli siyah, lacivert lensli, gunmetal veya yeşil polarize lensli seçeneği ve üç farklı lens rengine sahip altın rengi mevcuttur.

DG4460

Modern bir tasarıma sahip tamamı asetat güneş gözlüğü. Çok yönlü profiller ve kalın saplar, ön kısımdaki metal perçinler sayesinde günlük tarzı maskülen zarafetle birleştiren bu çerçeveye karakter kazandırıyor. Model erkek moda tutkunları için siyah lensli siyah ve kahverengi lensli havana rengi seçenekleri ile koleksiyonda yerini alıyor.

DG4461

Kalın hacimli asetat çerçevelere, çok yönlü düz üst ön kısma ve üzerinde Dolce&Gabbana logosu olan geniş saplara sahip güneş gözlükleri. Kırmızı lensli havana kırmızısı, yeşil lensli havana sarısı, siyah lensli siyah ve kahverengi lensli havana gibi renk seçenekleri bu tasarımı çok daha benzersiz kılıyor.

KIDS KOLEKSİYONU

Kız çocukları için

DX6005

Bu güneş gözlükleri minikler için Dolce&Gabbana’nın tarzını eğlenceli bir şekilde yeniden yorumluyor. Oval ön kısmı, eğimli sapları ve narin çiçek deseni, renk kontrastları ve zarif transparanlıklarla göze çarpıyor. Model, neşeli ve modaya uygun bir dokunuş sağlayan ikonik DG logosuyla benzersiz hale geliyor. Model mor, pembe, sarı, açık mavi ve turuncu gibi çeşitli lensli renkleri ile bu yazı çok daha renkli hale getirecek.

DX6003

2000’li yılların estetiğini yansıtan ikonik güneş gözlükleri, Mini Me dokunuşuyla sunuluyor. Ön kısmındaki benzersiz kedi gözü silueti, iki kat enjeksiyonlu Dolce&Gabbana logosuna sahip enjeksiyon saplarla uyumludur. Aynalı lenslere sahip turuncu ve pembe renklerinin yanı sıra siyah, beyaz ve mor renkleri ile minik moda tutkunları için koleksiyonda yerini alıyor.

Erkek çocukları için

DX6004

Dolce&Gabbana’nın kendine özgü zarafetini yansıtan güneş gözlüğü. Yetişkin güneş modellerinin ikonik şekillerinden ilham alan Dolce&Gabbana logosu, enjeksiyonlu saplara damgalanmıştır. Model siyah, kırmızı, beyaz, mavi ve asit yeşili gibi canlı renk seçenekleri ile minik erkekler için koleksiyonda!