1Düz saçlar

‘Düz saçlara sahibim ama ben dalgalı saçlarım olsun istiyorum’ dediğinizi duyar gibiyim. Öncelikle dalga belirginleştirici köpüklerden ediniyoruz, saçlarımızı 4’e bölüyoruz her böldüğümüz saç demetini döndürebildiğimiz kadar döndürüyoruz, ne kadar çok çevirirsek dalgalar o kadar belirgin ve güzel olacaktır. Her bir saç demetine aynı işlemi yapıp saç kurutma makinesiyle kurutuyoruz. Muhteşem buklelerimiz hazır.

2Doğal dalgalı saçlar

‘Doğal dalgalı saçlarım var ama karmaşık duruyor’ diyorsanız, saçlarınızı arkaya doğru çok sıkmadan örün. Saç kurutma makinesiyle kurutun ve örgüleri açın. İşte daha düzenli ve mükemmel saç dalgalarınız hazır.

3Kıvırcık saçlar

Aşırı kıvırcık saçlara sahipseniz su bazlı saç köpükleri sizin için ideal saç şekillendirici olacak. Öncelikle saçlarınıza su bazlı köpüğü uygulayın, elastik bir saç tokasıyla saçlarınızı tepeden at kuyruğu yapın, saçlarınızı bu şekilde kurutun ve açın. İşte dalgalarınız hazır.

4Hafif kıvırcık saçlar

Hafif kıvırcık saçları dalgalı doğal görünüme kavuşturmak için öncelikle bir saç düzgünleştirici ürünü saçınıza sürün, ardından saçları dörde ayırıp her bir tarafı sıkı sıkı örün. Hafif biçimde kuruttuktan sonra örgülü şekilde uyuyun, sabaha muhteşem dalgalarla uyanın.