Doğa dostu ürünlerle enerji tasarrufu yapın!

Her yıl Ocak ayının ikinci haftasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası, enerjinin her alanda daha fazla kullanıldığı günümüzde tasarrufa dikkat çekmek için büyük önem taşıyor.  Ev dışı tüketim sektörüne yönelik ürün ve hizmet sunan Eczacıbaşı Profesyonel, doğa dostu ürünlerle çevrenin korunmasına ve daha az enerji harcanmasına katkı sağlıyor.

Her yıl Ocak ayının ikinci haftasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası, enerjinin her alanda daha fazla kullanıldığı günümüzde tasarrufa dikkat çekmek için büyük önem taşıyor. Ev dışı tüketim sektörüne yönelik ürün ve hizmet sunan Eczacıbaşı Profesyonel, doğa dostu ürünlerle çevrenin korunmasına ve daha az enerji harcanmasına katkı sağlıyor.

Enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması amacıyla çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Enerji Tasarrufu Haftası’nda, üretimde enerji tasarrufu öncelikli konular arasında yer alıyor. Enerji ihtiyacının yaklaşık olarak yüzde 80’ini dışarıdan sağlayan ülkemiz için enerji tasarrufu, önlem alınması gereken bir konu olarak dikkat çekiyor.

Doğa dostu ürünlerle enerji tasarrufu!

Profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak işletmelerle buluşturan Eczacıbaşı Profesyonel, Selpak Professional havlu, tuvalet kağıdı, peçete ve kağıt dispenserleri sayesinde tasarruflu, hijyenik ve çevre dostu şekilde tüketim imkanı sunuyor.

Ev dışı tüketim sektöründe sıklıkla tercih edilen Selpak Professional, sürdürülebilirlik planları doğrultusunda geri dönüşümlü ürün serisi ile sektöre çevreci bir yaklaşım getiriyor. Selpak Professional, geri dönüşümlü kağıttan üretilen Essential serisindeki Z Katlı Havlu, Sensörlü Havlu ve Peçete ile işletmelere çevre dostu ürün alternatifi sunuyor.

Kağıt havlunun doğru kullanımı tasarrufa destek oluyor

El yıkamak bakterilerin bulaşmasının önüne geçerken, yıkadıktan sonra kullanılan kurutma yöntemi de el hijyeninin tamamlayıcısı oluyor. Tek kullanımlık kağıt havlu ile kurulama işlemini gerçekleştirmek hijyen sağlamada en önemli noktalar arasında bulunuyor.