Flormar ile daha dolgun dudaklar artık çok kolay!

Flormar, son zamanların trendleri arasında yer alan dudak parlatıcılarına yepyeni bir boyut getiriyor. Daha parlak dudaklar için Dewy Lip Glaze, daha dolgun dudaklar için Dew Lip Booster zengin renk seçenekleri ile sizinle...

Flormar, son zamanların trendleri arasında yer alan dudak parlatıcılarına yepyeni bir boyut getiriyor. Daha parlak dudaklar için Dewy Lip Glaze, daha dolgun dudaklar için Dew Lip Booster zengin renk seçenekleri ile sizinle…

Dudak parlatıcıların dönüşü muhteşem oldu! Son zamanlarda makyaj trendlerin başında yer alan parlak dudaklar Flormar’ın en yeni ikilisi Dewy Lip Glaze ve Dewy Lip Booster’ın zengin renk seçeneği ile yaz makyajlarının en göz alıcı noktası olacak.
Dewy Lip Glaze cam parlaklığında dudaklar…
Formülünde bulunan shea yağı sayesinde dudakları nemlendirirken pürüzsüzleştiren Dewy Lip Glaze dudak parlatıcısı, uzun süre kalıcılığı ve yapışma yapmayan dokusu ile dudaklara ışıltı katıyor. Dewy Lip Glaze’in birbirinden canlı 20 renk seçeneği ve metalik, sedefli ya da cam parlaklığında dokularıyla sen de stilini tamamla!

Dewy Lip Booster ile daha dolgun dudaklar…

Dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı Dewy Lip Booster’ın; ıslak ama yapışma yapmayan ve nemlendiren özel formülü ile daha dolgun dudaklar artık hayal değil. Biri kişinin dudak pigmentine göre renk veren şeffaf yapıda olan, dördü sezonun dört trend tonundan oluşan 5 renk seçeneği bulundan Dewy Lip Booster ile tüm dikkatler senin üzerinde olacak.