Derya Uluğ: Boyumun kısalığının azizliğine uğradım dedi

Geçtiğimiz sezon bomba gibi bir albümle müzik piyasasına giriş yapan Derya Uluğ, Panora Teras’ta sahne aldı. “Okyanus” şarkısı ile Başkentlileri selamlayan sevilen isim yazın hit parçalarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

PanoraPark ve Panora Teras konserleri ile Başkentlilere yaz coşkusu yaşatan Panora AVM, Panora Teras konserlerinin kapanışını Derya Uluğ ile yaptı ve “Çok güzel bir Eylül akşamında sizlerin karşısına çıkmanın mutluluğunu yaşıyorum. Harika bir gece geçireceğiz” dedi. Seyircilerin kendisini yukardan seyretmesine takılan Uluğ “İlk defa seyirciler bana yukarıdan bakıyor. Ne kadar aşağıda kaldım. Bugün boyumun kısa oluşunun azizliğine uğradım” itirafında bulundu. Sıla, Edis, Ayşe Hatun Önal’ın şarkılarını seslendiren güzel şarkıcı “Sezen Aksu olmasa ne yapardık?” diyerek sahneden başarılı şarkıcıyı andı. 2009 yılında havan topu ile vurulan Ceylan için kaleme alınan Aksu şarkısını da seslendiren Derya Uluğ, terör olaylarının son bulmasını diledi.

“Ankaralılar için bir de soğuk derler”

“Ankara insanı için genellikle soğuk derler” diyen şarkıcı “Bu söylenen şeye hiç katılmıyorum. En çok Ankara’da verdiğim konserlerden keyif alıyorum” açıklamasında bulundu. Panora AVM’ye teşekkür eden Uluğ “İyi ki beni sizlerle buluşturdu. Buradan Sinan Aygün’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Güven Yüreyi ile düet yaptığı “Sen Maşallah” şarkısı ile coşkuyu arttıran sevilen şarkıcı, “Canavar” şarkısıyla konserin kapanışını yaparak, Başkentlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

“Panora AVM Başkentlileri konsere doyurdu”

Pek çok ünlü restoranın bulunduğu teras katta ücretsiz gerçekleşen konserler, Başkentlileri eğlenceye doyurdu. 28 Temmuz’da Gökhan Türkmen ile başlayan; 18 Ağustos’ta Simge, 8 Eylül’de de Fettah Can ile devam eden konserlerin kapanışını Ocak ayında ‘‘Canavar’’ adlı ikinci single’nı çıkaran Derya Uluğ ile yaptı.

Panora Teras konserlerinin yanı sıra PanoraPark konserleri ile de yaz neşesi yaşatan Panora AVM; Hadise, Serkan Kaya, Koray Avcı, Sertab Erener, Hakan Altun ve Linet gibi başarılı isimlere ev sahipliği yapmıştı.