DERİMOD ayakkabı koleksiyonu, klasik modellerinin dışında sıra dışı modelleriyle de tarzından söz ettiriyor ve soğuk havalara meydan okuyor.

DERİMOD, yeni yılda adımlarıyla ses getirmek isteyenler için hazırladığı ayakkabı koleksiyonuyla yılın ilk aylarına damga vurmaya hazırlanıyor. Soğuk kış günlerinde feminen görünümün tamamlayıcısı diz üstü çizmeler süet, nubuk, deri ve krokodil baskılı materyallerle bu sezon daha da baş döndürücü…

DERİMOD ayakkabılarda topuklar çok farklı

Nakış, patchwork ve parlak renkli detayların topuklarda ortaya çıktığı 2018 modasında DERİMOD topuklarının farklılığı göz dolduruyor. Ayrıca son yılların vazgeçilmez aksesuarı zımba ve trok detaylar da topuk ve tabanlarda yerini alarak ayakkabılarda maskülen bir hava estiriyor.

Kış aylarının gönüllere taht kuran rengi siyahın hakim olduğu ayakkabı koleksiyonunda haki, gri ve laciverte ek olarak bordo ve toprak tonları dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için yerini alıyor. Renk bloklarının birleşimiyle vurgulanan patchwork desenler ve kalın topuk detayları ise ön plana çıkıyor.

DERİMOD erkeğine ‘cesaret’ yakışır!

DERİMOD erkekleri bu sezon cesur tavırlarını detaylarda vurguluyor. Fermuar, aksesuar, renk blokları, yılan ve krokodil detaylı Derimod botlar, güçlü duruşuyla bakışları üstüne çekmeyi başarıyor. Renk ve doku geçişleri ile farklılaşan tasarımlar, smart casual’dan takım elbiselerle kombinlenebilecek klasik modellere kadar geniş bir yelpazede DERİMOD erkeklerinin beğenisine sunuluyor.

Sezonun yükselen trendlerinden oluşan parçalarını kaçırmamak için size en yakın DERİMOD mağazasını ya da www.derimod.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.