Tasarım deri ceketlerle stilinizi ortaya koyun

Timeless trend ikonu deri ceketleri her sezon modern çizgilerle harmanlayan DERİMOD, her kombine uygun deri ceket tasarımları ile 2017-18 Sonbahar- Kış sezonunda da stilinizi bir adım öne çıkarıyor!

Timeless trend ile sokak stilinizi yaratın

Sonbaharın gelmesi ile birlikte, deri ceket mevsimi de nihayet geldi! Siz de her kıyafetinize uyan aynı zamanda modası geçmeyen özel bir parça arıyorsanız DERİMOD’un Sonbahar-Kış 2017-2018 Koleksiyonu ile ‘timeless trend’i yakalayabilir ve harika sokak stillerine imza atabilirsiniz.

Derimod, yeni koleksiyonunda karşımıza klasik ve modern bir stili buluşturan modeller ile çıkıyor. Daha ince gösteren ve vücudu saran kesimleri ile dikkat çeken tasarımlar; işleme, baskı ve aksesuarlarla hareketlenen modeller bu sezonun favorisi… Koleksiyonda mavi, siyah, hâkî, yeşil ve taba tonlar ön plana çıkarken, kürk, nakış ve işleme detayları ceketlere karakteristik ve güçlü bir hava katıyor.

“Neden deri ceket?” sorusunun cevabı Derimod’da…
Her an her yerde, her tarza uyum sağlayan deri ceketler, en kolay kombin yapılan parça olarak her sezonun vazgeçilmezi… Gün içinde ofise, toplantıya giderken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz deri ceketler, hafta sonu ve akşam etkinliklerinde de kurtarıcı parça oluyor. Deri ceketler için jean pantolonlardan, eteklere, eşofmanlardan abiye elbiselere kadar tüm kombinlerin tamamlayıcısı olmayı başaran tarihin tek tasarımı desek yanlış olmaz herhalde…

Tasarımlarda ise işleme nakışların hakimiyeti bu sene de devam ediyor. Nubuk ve kürk detaylı ceketler de Derimod kadınlarının kendine güvenen tarzını ortaya koyuyor.

Erkek ceket modellerinde de yeni sezona damgasını vuran modeller, deri, nubuk ve güderinin birleşiminden meydana geliyor. Çift renk deri kullanılan kapitoneli deri ceketler ve biker modeller de modası geçmeyen havası ile erkeklerin vazgeçilmezi. Sonbahar günlerinde basic bir tişörtle kombinlendiğinde serin akşamlara eşlik eden Derimod ceketler de ‘mix material’ deri, nubuk ve güderinin birleşiminden meydana geliyor.