Deniz Akkaya’yı bundan sonra bolca mutfakta göreceksiniz. Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı “Lifetime TV” Türkiye’de Nisan 2016’da başlayan yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Tüm Dünya’da sevgi ve ilgiyle izlenen “Blind Test” “Elimin Lezzeti”, Deniz Akkaya’nın sunumu ve yepyeni bölümleri ile Mayıs ayında da Lifetime TV ekranlarında olacak.

Türkiye’de Deniz Akkaya Sunacak

Lifetime TV ekranlarında yayınlanan, yüksek tempolu ve eğlenceli program Deniz Akkaya’nın muhteşem sunumuyla renkleniyor. Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanmakta olan Blind Test (Elimin Lezzeti) Yunanistan, İsveç ve Rusya gibi ülkelerde yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekerken 17 ayrı ülkede yayınlanıyor.

Hafta içi her gün yayınlanan yarışmada, yarışmacılara paylaşımlı bir mutfakta 2 saat süre ile pişirebilecekleri bir yemek tarifi ve malzemelerin verildiği programın can alıcı noktası ise puanlaması. Yarışmacılar yapılan her bir yemeği gözleri kapalı tadıyorlar. Kimin pişirdiğini bilmeden verdikleri oy doğrultusunda belki de kendi yemeklerine en düşük puanı veriyorlar!

Puanlama tamamlandığında göz bağları açılıyor ve gerçeklerle yüzleşiyorlar. Yarışmacıların puanlamasının ardından Şef Esat Özata da yemekleri tadarak kendi puanını veriyor. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün de sahibi oluyor.