Pembe, kırmızı, mor, bej, mavi renklerinin ön planda olduğu FLO’nun çocuk koleksiyonu; outdoor spor ayakkabılar, yağmur çizmeleri ve sıcacık botlarla çocukları sevindiriyor.

Sıcacık karne hediyeleri Flo’da

FLO’nun birbirinden renkli ve sevimli modellerden oluşan kız çocuk koleksiyonunda yer alan bot modelleri; kürk, taş, metal toka, fiyonk gibi göz alıcı detaylarla miniklerin şıklık katıyor. Biker botlardaki zincir, zımba gibi detaylar büyüklerin modasını çocukların ayaklarına taşıyor. Yağmurlu günlerin en şirin kurtarıcısı olan yağmur çizmeleri FLO koleksiyonunda çocuğuna şık ve rahat bir karne hediyesi vermek isteyenleri bekliyor. Karlı havalar için kar botları da kalın tabanları, su geçirmeyen yapıları ve ayakları sıcacık tutan kürklü modelleriyle FLO koleksiyonunda yerini alıyor.

Erkek çocuk koleksiyonunda yer alan botlar ise cırt cırtlı ve bağcıklı modellerle çocukların kışın zorlu hava koşullarında yere sağlam basmalarını sağlıyor. Spider Man gibi çocukların çok sevdiği fantastik kahramanlar da FLO’nun spor ayakkabılarına ve yağmur çizmelerine eşlik ediyor.

FLO’nun 2018 kış koleksiyonunda yer alan modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir ya da www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.