Çocukların oynarken en çok keyif aldığı cicibiciler

Giochi Preziosi güvencesiyle çocuklarla buluşan Cicibiciler, çocukları mutlu edecek çok özel bir kampanya sunuyor.

Giochi Preziosi güvencesiyle çocuklarla buluşan Cicibiciler, çocukları mutlu edecek çok özel bir kampanya sunuyor. 23 Eylül-30 Kasım 2017 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri Cicibici ürünü alarak, www.cicibiciyiz.biz adresinden başvuru yapan herkes 100 TL değerindeki KidZania giriş biletini %20 indirimli alacak. Üstelik kampanyaya www.cicibiciyiz.biz adresinden başvuru yapan ilk 150 kişiye 70 TL değerindeki KidZania çocuk giriş bileti hediye edilecek.

Çocukların beğeniyle takip ettiği Youtube kanalı Evcilik TV’de 23 Eylül ve 30 Eylül tarihli yayınları takip edenler ise KidZania’da düzenlenecek “Cicibici Şefler Mutfak Atöylesi” etkinliğine katılma fırsatı yakalayacak. Hem erkek hem de kız çocukları için benzersiz bir deneyim sunan etkinlikte, minikler birlikte cupcake yaparak hem sosyalleşecek, hem de keyifli vakit geçirecek.

Geleceğin şeflerinin oynarken en çok keyif aldığı Cicibiciler, sunduğu kampanyayla çocukları sevindirecek. 23 Eylül-30 Kasım 2017 tarihleri arasında tüm Cicibici ürünlerinde geçerli olmak üzere 50 TL ve üzeri Cicibici alışverişi yapıp www.cicibiciyiz.biz adresinden başvuru yapan herkes, çocuklar için eğlencenin ve eğitimin kesişim noktası KidZania’ya %20 indirimli girebilecek. Üstelik başvuru yapan ilk 150 kişiye KidZania çocuk giriş bileti hediye edilecek.Kampanya kapsamında kazanılan giriş biletleri ve indirim kuponları 31 Aralık 2017’ye kadar kullanılabilecek.

Cicibiciler ile eğlenceyi yakalayan çocuklar, severek takip ettikleri Youtube kanalı Evcilik TV’yi izleyerek KidZania’da gerçekleşecek “Cicibici Şefler Mutfak Atölyesi”ne katılma fırsatı yakalayacaklar. Evcilik TV, 30 Eylül ve 7 Ekim tarihlerinde 14:00, 15:00 ve 17:00 saatlerinde 25 dakikalık üçer seansta gerçekleşecek etkinlik için, her etkinlik gününe özel 25 çocuk, 25 yetişkin bileti olmak üzere 50 bilet, toplamda 100 bilet hediye edecek. Kanalın 23 Eylül’deki yayını takip edenler, 30 Eylül etkinliğine; 30 Eylül yayınını takip edenler ise 7 Ekim etkinliğine bilet kazanma fırsatını yakalayacaklar. Etkinliğe katılarak benzersiz bir deneyim yaşayacak olan minik şefler birlikte cupcake yaparak, hem sosyalleşecek, hem de keyifli vakit geçirecek.