İşte yıldızlar ve onların patili dostlarının cadılar bayramı kostümleri!

Cadılar bayramına az bir zaman kala Hollywood yıldızlarının nasıl kostümler giyeceği merak konusu oldu. Yıldızlar kadar onların patili dostlarına hangi kostümü giydireceği de merak ediliyor. İşte Hollywood yıldızları ile onların patili dostlarının cadılar bayramı kostümleri!

En Tatlı Cadı!

Jennifer Garner’ın golden retrieveri Birdie, aktristin Instagram’ında çok sık kendini gösteriyor. Cadılar bayramı için Jennifer Birdie’nin kucağında cadı şapkası ile çok tatlı gözüküyor.

Fast Food Çetesi

Miley Cyrus’un patili çetesi herhalde şimdiye kadar görülmüş en tatlı çetelerden birisidir! Bir sosisli sandviç, hamburger ve sufleden oluşan bir çete elbetteki tatlıdır. Tabii üzerinde bir UFO olan köpeği saymazsak…

Gözde Bekar ile tanışın!

Demi Lovato’nun sevimli yavru köpeği kızların gözdesi bir bekar gibi giyinmiş! Anlaşılan şarkıcının rahat yatağında da halinden oldukça memnun. Yanındaki tatlı peluş oyuncak da ona ayrı bir hava katmış…

Küçük mavi bir dinozor

Hilary Duff küçük yorkshire’ını mavi bir dinozora çevirmeye karar vermiş! Cadılar bayramı için ne kadar muhteşem bir seçim.

Güvenilir bir sağ kol!

Dwayne Johnson Temel Reis kostümüyle kaslarını gösterirken, küçük Fransız Bulldog’u da ona eşlik ediyor! Hemde dişli bir ahtapot kostümüyle.