Bugün burcunuz ne diyor? Gününüz nasıl geçecek? İşte günlük burç yorumları!

Koç Burcu

Sevdikleriniz size eskisinden daha da çok ilgi göstermeye başlayacak. Saygı duyduğunuz insanların iyimser tavırları duygularınızın değişmesine yardımcı olacak. Böylece sizin de bakış açınız değişecek ve konulara daha farklı  açıdan bakmayı öğreneceksiniz. Öğleden sonra gününüz daha da neşelenecek.

Boğa Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız birtakım isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Çevrenizden ve kendinizden beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Fakat fazla derine inip sorgulamamanız gerek. Ayrıca sevdiğiniz kişilere veya sevgilinize biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor.

İkizler Burcu

Bugün fazlaca duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz fakat içinizden yükselen iyimser duygular sizi rahatlatacak ve kendinizi yine de şanslı hissedeceksiniz. Çeşitli davetler alabilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Hoş fırsatlar ile karşılaşabilir ve olaylara daha olumlu açıdan bakabilirsiniz. Kendinize güzel aksesuarlar ve kıyafetler alın bu size iyi gelecek.

Yengeç Burcu

Güne hem enerjili hem de istekli başlayacaksınız. Sabahın yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Yaşantınızda değiştirmeniz gereken bazı durumlar olabilir veya siziçinde  bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu sizin gerilmenize sebep olmuş olabilir. Ama gün içinde bu düşünce dağılacak ve enerjiniz yükselecek. Bazı gelişmeler kendinize olan güveninizi de yükseltecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz.

Aslan Burcu

Kendinizi bugün diğer günlerden daha farklı hissedeceksiniz ve hayattaki planlarınızı gözden geçireceksiniz. Sabah saatlerinde projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir ve kendi isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra karşılaşacağınız kişiler ve olaylar halinizi değiştirecek ve iyimser duyguların içinizden yükseldiğini hissedeceksiniz. Şansınızı çok fazla sorgulamamanız gerekiyor.

Başak Burcu

Güne oldukça heyecanlı başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir veya daha önce yapmayı planladığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve uzun soluklu projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranmayı başaracaksınız. Bitki, toprak ve bahçeyle ilgilenmek size iyi gelecek.

Terazi Burcu

Bugün duygularınızın eskisi gibi olmadığını ve değiştiğini hissedeceksiniz. İçinizde yükselen iyi duyguları sevdikleriniz ile paylaşacaksınız. Bu arada olaylara ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bakış açınız değişiyor ve kendinizi daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz.

Akrep Burcu

Ofis arkadaşlarınız, komşularınız ve iletişimde olduğunuz kişiler ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmemelisiniz. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Ayrıca kıskançlıklar olabilir. Kıskançlık oluşturabilecek davranışlardan kaçının.

Yay Burcu

Güne heyecanlı ve güzel başlayacaksınız. Bir arkadaşınızdan alacağınız teklif ve duyacağınız güzel haberler heyecanınızı daha arttıracak. Fikirlerinizi ortaya koyabilir ve planlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir ve yakınlarınız ile iletişimlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Güne keyifli başlayacak ve sabah saatlerinde projeleriniz için çalışmaya başlayacaksınız.Yapmanız gereken işleri fazla zorlanmadan yapacaksınız ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Böylece kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir.

Kova Burcu

Gün içinde farklı bir heyecan yaşayacaksınız. Zihinsel faaliyetinizin hareketli oldugu bir dönemdesiniz ve eski arkadaşlarınız ile iletişim kurabilirsiniz. Daha önce görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir ve duyduklarınız kafanızın karışmasına neden olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin.

Balık Burcu

Güne yoğun duygular ile uyanabilirsiniz ve sorumluluk hissettiğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle sizin için önemli insanlar ile görüşebilir ve daha önce verdiğiniz kararları uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Kendinizi enerjik ve güçlü hissedeceğiniz bir gün.