Yazın yeni hit parçası belli oldu!

Dünyaca ünlü DJ ve prodüktör Burak Yeter, yine dillerden düşmeyecek bir şarkı ile dönüyor! Geçtiğimiz yıllarda ‘Tuesday’ ile uluslararası bir başarının keyfini çıkaran başarılı prodüktör, listelerin üst sıralarından inmeyecek yeni şarkısı ‘Crash’ ile müzikseverleri müjdeliyor.

Yaz boyunca her yerde duyacağımız bu enerjik şarkıyı iTunes üzerinden satın almak ve dijital platformlardan dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/burakyeterEm

Burak Yeter yine yaptı yapacağını!

Hem Türkiye’de hem de pek çok Avrupa ülkesinde kulüplerde şarkıları dillerden düşmeyen sanatçı, yoğun konser takvimi devam ederken yeni şarkılar üzerinde çalışmayı da ihmal etmedi ve hayranlarına 2018 Yazında unutamayacakları yepyeni bir hit armağan etti.

22 yaşındayken kazandığı Burn & MTV Dance Heat DJ Contest 2004 ile DJlik kariyerine Malta’da çaldığı MTV Dance Floor Chart Party ile başlayan Burak Yeter aynı sene Miller Master DJ yarışmasında ikincilik kazanarak EDM sahnesinde kendine yer edindi.

2010 yılında Kral TV Geleneksel Müzik Ödüllerinde kazandığı En İyi Yeni Remix ödülü ve en iyi çıkış yapan prodüktör & DJ ödülünü alarak başarısını pekiştirdi.

2016 yılında ise yayınladığı ‘Tuesday’ şarkısıyla tüm dünyada tanınan bir DJ olan Burak Yeter başarısının sınırlarını her geçen gün daha da ileriye taşıyor.

Isınan havalarla birlikte dans ve eğlencenin aralıksız olarak devam edeceği yaz geceleri yaklaşırken Burak Yeter’in uzun zamandır beklenen yeni şarkısı ‘Crash’i sakın kaçırmayın!