Braun ile cilt bakımı rutininizi değiştirin!

Braun’un akıllı cilt bakımı ürünleri ile kendinizi uzun uzadıya bir bakım rutinine hazır hissetmediğiniz günlerde bile kendinizi güzel hissedebilirsiniz.

Cilt bakımımıza her gün zaman ayırabilmek için adeta savaşıyoruz; yapılacaklar çok ve vakit az olunca elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak imkânsız gibi görünebilir. Kuaför randevusu almak veya evdeyken zaman yaratmak bile sorun olabilir; ortaya çıkan dağınıklığı da cabası. Ama Braun’un akıllı cilt bakımı ürünleri ile kendinizi uzun uzadıya bir bakım rutinine hazır hissetmediğiniz günlerde bile kendinizi güzel hissedebilirsiniz.

Braun, günlük yaşantımızın temposunda, sadece güzel görünmek değil aynı zamanda güzel hissetmek için de vücut bakımının önemini anlıyor. Pek çok ihtiyacımızın olduğu fakat kendimize ayıracak zamanımızın olmadığı modern hayatta bir alışkanlığı sürdürmek kolay değil. Bu yüzden Braun, kadınların epilasyona göre program yapmasındansa, epilasyon ürünlerinin kadınlara uyması gerektiğini biliyor. Sabah veya yatmadan önce, duşta veya banyoda, nerede ve ne zaman isterseniz, Braun’un akıllı güzellik ürünleri yanınızda. Braun, herhangi bir güzellik salonu randevusuna bağlı kalmadan güzel görünme ve hissetme özgürlüğünü evinize getiriyor.

Braun Silk-épil 9 SensoSmart SkinSpa Islak ve Kuru Epilatör Güzellik Seti/9-990- 759 TL

Yeni SensoSmart Teknolojisi

Braun, Silk-épil ürünlerinin özelliklerine bir yenisini ekliyor; SensoSmart teknolojisini kullanan Silk-épil 9, 7 ve 5, uzman tasarımı sayesinde artık sizin yerinize düşünüyor ve tek hamlede daha çok tüy alıyor.

SensoSmart teknolojisi, optimum baskı uygulayarak epilasyon yapmanıza yardımcı oluyor ve ışıklı gösterge sizi hassas biçimde yönlendirirken çok fazla bastırmamanızı sağlar.

Braun Silk-épil epilatörleri, ağdanın alamayacağı en kısa tüyleri bile alarak 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sağlar.

Braun Silk-épil 9, %100 su geçirmez özelliği sayesinde duş veya banyoda daha hassas bir epilasyon için kullanılabilir.

5 Uygulama, 1 Çözüm!

Yeni Silk-épil 9 SensoSmart SkinSpa ile; peeling, masaj, temizlik ya da epilasyondan hangisini yaparsanız yapın, üstün konfor ve etki için cildinizin ihtiyaçlarına ve kıvrımlarına uyum sağlar

Braun FaceSpa Pro 911 Yüz Epilasyonu, Temizleme ve Cilt Canlandırma Sistemi – 349 TL

Yeni Braun FaceSpa Pro: Epilasyon, temizleme ve iyileştirilmiş cilt görünümü için dünyanın ilk hepsi bir arada cihazı

Braun’un değiştirilebilir başlıklı ve iki kademeli hız ayarlı 3’ü 1 arada cihazı cilt bakımı rutininize heyecanlı bir yenilik getiriyor. Braun FaceSpa Pro, değişen cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için aynı yüz epilasyon başlığı ve temizleme fırçasının yanı sıra ergonomik tasarımlı yeni MicroVibration başlığı ile güzellik rutininize mükemmele bir adım daha yaklaştırıyor.

Cilt görünümünü iyileştiren yeni MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık

Nazik hareketlerle yapılan Japon cilt bakımından ilham alan MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, absorban değildir ve cilt üzerinde mikro titreşim etkisi yaratır; krem ve serumlarınızın daha iyi uygulanabilmesi için nazik dokunuşlar yapar. MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, ultra narin, yüksek hızlı ve ritimli hareketi ile saniyede 25 mikro titreşim yaratarak parıldayan bir görünüm sağlar.

Yeni Braun FaceSpa Pro 3’ü 1 arada, tek bir cihaz ile istenmeyen tüyleri alırken derinlemesine gözenek temizlemesi yapar.Braun epilatör başlığı, detaylı ve rahat bir epilasyon sağlarken, ağdaya oranla 4 kat daha kısa tüyleri ve en ince tüyleri bile hassas biçimde alır.

Braun’un şarj edilebilir FaceSpa Pro akıllı cihazı, uygulama bölgesini değiştirmeniz için uyaran akıllı zamanlayıcısı sayesinde mükemmel bir performans sağlar.