Bir ürün düşünün ki cildi nazikçe temizliyor, yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor! Dünyada her 2 saniyede 1 satılıyor! Pembe kapağı ve ikonik şişesiyle “kült ürün” olarak anılıyor! Dünyaca ünlü Bioderma Sensibio H2O misel solüsyon suya dayanıklı makyaj dâhil, kiri ve yağı tek bir hamlede derinlemesine temizliyor.
Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicisi olan Bioderma Sensibio H2O Misel Su içeriğindeki cildin doğal yapısına uygun misel tanecikler ile cildi nazikçe temizliyor.
Paraben, alkol, sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H2O içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup aynı zamanda mükemmel tolerans sağlıyor.
Sensibio H2O misel su; eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile suya dayanıklı makyaj dâhil tüm makyajı, kiri ve yağı cilde zarar vermeden temizliyor ve cildi derinlemesine arındırıyor.

Bioderma

 

En hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun Bioderma Sensibio H2O cildi derinlemesine temizleme ve mükemmel makyaj çıkarma gücüne sahiptir.

Kimler için: Hassas, toleranssız ve alerjik ciltler başta olmak üzere, en hassas ciltler dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Sadece yüz ve dudak değil, göz çevresi kullanımına da son derece uygun. Kontak lens kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilir.
Uygulama şekli: Sadece makyaj değil, normal cilt temizliği için de kullanabileceğiniz bu ürünü yüz ve boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez pamuk parçası yardımıyla kullanabilirsiniz. Sabahları cildinize hijyenin yanı sıra ferahlık hissi verdiğini fark edebileceksiniz. Bu arada Sensibio H2O uygulama sonrası durulama gerektirmiyor. Sonrasında hemen kremlerinizi sürebilirsiniz.
Ürün miktarı: 500 ml
Tavsiye edilen satış fiyatı: 89,50 TL