Beyonce kendisine ait muhteşem fotoğraflarını instagramda yayınladı. 36 yaşındaki şarkıcı, Rumi ve Sir Carter adlı ikizlerini sadece dört ay önce doğurdu ve şimdi sosyal medyada mükemmel fotoğraflarını takipçileri ile paylaşıyor.

Beyonce, geçtiğimiz Perşembe günü, yüksek pantolonunu karın kaslarını açıkta bırakan mükemmel bir crop-top ile birleştirdiği fotoğraf serisini video şeklinde paylaştı.

Peki, O’nun ve Jay-z’nin ikizlerini kucaklarına aldıklarından beri sağlık ve spor rutini nasıl değişti?

Çıkan haberlere göre Beyonce, doğum kilolarının bir kısmını yediklerini kontrol ederek ve sağlıklı besinler tüketmeye çalışarak  vermiş.

Beyonce

Egzersiz rutinine gelince, ikinci bir kişiden alınan bilgiye göre: “sezaryen sonrası izni aldığı andan beri haftada birkaç kez SoulCycle (karanlıkta, müzik eşitliğinde ve mum ışığında yapılan spinning benzeri bir stüdyo dersi) yaparak ve evdeki bir eğitmen eşliğinde kardiyo, ve ağırlık çalışıyor. “Yemekleri ve diyetlerinin tamamını, kendileri ile birlikte seyahat eden ve her şeyi kendisi için hazırlayan özel bir şef tarafından denetleniyor.” bilgisini verdi.

Yemekleri söz konusu olduğunda, Beyonce’nin “çoğunlukla-vegan yemeği” yediğini söyleniyor. Kaynaklara göre, ikizlerin doğumunun ardından egzersiz ve spora, “bağımlı” hale geldi ve fitness rutini yükseltti. Egzersiz ve sporun hemen sonuçları gördü ve fakat şimdi tekrar yavaşladı ve kendisine daha fazla baskı yapmadı. Beyonce, vücudunun doğumdan sonra dönüştüğü şekil konusunda gerçekten çok mutlu.

Halen Soul Cycle dersleri alıyor, ancak biraz geri çekildiğinden çok fazla üstüne düşmüyor. Ayrıca haftada iki kez antrenörü ile birlikte çalışmasına devam ediyor.