Beymen Collection ile zamansız tasarımlar

Zamansız stili ile öne çıkan bir kadın tasviri yaratan Beymen Collection, 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda safarinin doğal anlatımına altın dokunuşlarla ışıltı katıyor

Zamansız stili ile öne çıkan bir kadın tasviri yaratan Beymen Collection, 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda safarinin doğal anlatımına altın dokunuşlarla ışıltı katıyor.

Abstract sürrealizim ile natürel anlatımın birleştiği, haki, asit yeşili ve kiremit tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda, çiçek desenleri şifon ve ipek kumaşların narin siluetlerinde hayat bularak BEYMEN Collection kadınının feminen ve zarif stilini yansıtıyor.

Pötikareler, Romantik Puantiye Çiçek Desenler

Farklı kültürler ve yeni keşiflerden ilham alan koleksiyonda modern ve yalın tasarımlar, geleneksel anlatımlarla detaylanıyor. Modern estetiği nostaljik dokunuşlarla buluşturan koleksiyonda, özel tasarım siyah beyaz karakalem çizimli gelincik ve zambak deseni, boncuk ve telkâri işlemeler tasarımlara geleneksel bir görünüm katıyor. Dökümlü kumaşlar huzur ve sükûneti yansıtarak koleksiyonun zarif ruhunu vurguluyor. Pötikareler, romantik puantiye çiçek desenleri ve dönem elbiseleri ise geçmiş zamanların nostaljisini sıcak yaz günlerine taşıyor.

Nostaljik Nakışlar

Beymen Collection plaj grubunda asit yeşili ve lacivert desenli hafif dökümlü triko elbiseler, hırka ve pantolonlar, nostaljik nakışlarıyla koton vual elbise ve etekler öne çıkıyor; modern ve şık mayo-bikini grupları ise Beymen Collection kadınının feminen ve zarif tarzını plajlara taşıyor.

2018 İlkbahar – Yaz kadın Koleksiyonu, zarif ve entelektüel kadınlara yaz boyunca yeni keşiflerine eşlik edecek yalın ve sofistike tasarımlar sunuyor.