İstanbul’un tek 21 yaş altı festivali “ Benim Festivalim ” bu sene de birbirinden renkli, eğlenceli ve bol müzikli içeriği ile gençlerle eğlenceyi doruğa ulaştıracak…

İlk yılında 10 bin gencin katılımıyla gençlerin vazgeçilmez festivalleri arasına giren “Benim Festivalim” bu sene de 21 yaş altı gençleri 20 Ekim Cumartesi günü eğlenceye boğacak.

Sahne en sevilen isimlerin!

Türk rock müziğinin en başarılı şarkıcı – söz yazarlarından Teoman, An, Çok Çok, Dudak gibi parçaları, muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis ve Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek’le kırılması zor rekorlara imza atarak dünya izlenme listelerine adını yazdıran Aleyna Tilki “Benim Festivalim”de hafızlardan silinmeyecek performanslarıyla eğlenceyi doruklara taşıyacaklar.

Alternatif rock müziğin sempatik mütevazi grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler ve internet üzerinden paylaştığı kısa ve etkili cover’larıyla dinlemeye doyamadığımız Ekin Beril festival sahnesinin sevilen isimleri arasında.

Aralıksız tüm gün eğlence!

Gençlere yönelik hazırlanan festival akışında gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında yer alan color-up aktivitesi, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye ile kodlama ve 3d tasarım atölyesi, muhteşem söyleşilerve kay kay alanı ile eğlence tavan yapacak.

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olan ve URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festivalin biletleri Biletix’te!