Bir aileye yeni bir üye katılacağı zaman en çok konuşulan, düşünülen ve üzerinde en çok tartışılan konulardan biri şüphesiz ki isimdir. Anne babalar, akrabalar ve ailenin tüm üyeleri bebeğe en güzel ismi bulmak için uğraşır. P&G’nin lider bebek bezi markası Prima, Türkiye’deki 30 yılını geride bırakırken, anne ve bebeklerinin sağlıklı ve mutlu gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor. Prima, bebeğine en uygun ismi bulmak isteyen anne-babalar için zengin bir isim sözlüğü sunuyor.

Toplam 9733 ismin yer aldığı www.prima.com.tr platformunda, bebekler için en uygun isimler cinsiyet, köken, ilk harf, uzunluk ve tema kategorilerine göre ayrılarak yer alıyor. www.prima.com.tr adresine üye olan herkes, tüm bu isimlere ve anlamlarına kolayca ulaşarak isim arayışlarına çözüm buluyor.

Prima’nın bebeklerden ilham alarak ve sadece onlar için tasarladığı www.prima.com.tr yılın çeşitli dönemlerinde aktif kampanyalar yürütüyor. Platform, hamilelikten itibaren merak edilen tüm sorular ve konularla ilgili Prima Uzman Kurulu’nun video ve makalelerini kapsıyor. Bir anne ve anne adayının kendisi ve bebeği ile ilgili merak ettiği tüm konularla ilgili zengin bir bilgi platformu olan www.prima.com.tr üyelerini hem bilgilendiriyor hem kazandırıyor. Ayrıca Prima, her ay www.prima.com.tr adresine üye olanlar arasında yaptığı çekilişle beş anneye bir yıllık bebek bezi hediye ediyor.