Avrasya bölgesinin en büyük kozmetik fuarı olan 14. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia 12 – 14 Nisan 2018’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Birçok önemli kozmetik ve güzellik markasının yanı sıra ünlü isimlerin de yer alacağı BeautyEurasia, 106 ülkeden 10.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuarda moda tasarımcısı Ivana Sert kendi adını taşıyan markasının yeni ürünü Heart Breaker rujlarının tanıtımını yapacak ve fuarın ikinci günü düzenleyeceği oturumda da güzellik sırlarını ve güzellik trendlerini ziyaretçilerle paylaşacak. 3 gün süreyle ilgi çekici birçok oturum ve etkinliğe sahne olacak fuarın son gününde ise çok özel saç şovları ziyaretçilerle buluşacak.

“VIP Alım Heyeti Programı” BeautyEurasia’da

 

12-14 Nisan 2018’de 14’üncü kez düzenlenecek olan BeautyEurasia, kozmetik sektörü temsilcilerine uluslararası alanda iş geliştirme, yeni satın alma, yeni iş ve iş birliği fırsatları yaratılmasına katkı sağlayan fuar, sektör liderlerini bir araya getirecek.

Bir önceki yıl başarıyla yürütülen VIP Alım Heyeti Programı bu yılda BeautyEurasia’da yer alacak. Program sayesinde fuar katılımcıları, çok sayıda uluslararası üst düzey alıcı ile bir araya gelerek yeni tedarik sağlama, iş geliştirme ve ortaklık kurma imkânı bulabilecek. Türkiye, BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu), Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan sektördeki çok sayıda VIP alıcı, Hosted Buyer alanında katılımcılarla bir araya gelecek.

Ivana Sert ‘Heart Breaker’ ile BeautyEurasia’da…

İlgi çekici panellerin yanı sıra ünlü isimleri de ağırlamaya hazırlanan BeautyEurasia Fuarı’nda Ivana Sert’de güzellik sırları ve trendlerini ziyaretçilerle paylaşmanın yanı sıra kendi adını taşıyan markasının yeni ürünü Heart Breaker rujlarının tanıtımını da yapacak. Fuarın ilk günü yapılacak lansman 9 numaralı salonda A810 numaralı stantta gerçekleştirilecek.

3 gün boyunca sürecek fuarda ayrıca birbirinden renkli şovların yanı sıra güzellik trendlerinden marka sürdürülebilirliğine, franchise ve perakende zincir fırsatlarından yasadışı kozmetik ürünlerle mücadeleye kadar sektöre yön verecek pek çok konu farklı panel ve oturumlarda masaya yatırılacak. Bu kapsamda Ivana Sert fuarın ikinci günü düzenleyeceği oturumda da güzellik sırlarını ve güzellik trendlerini ziyaretçilerle paylaşacak. Fuarın son günü olan 14 Nisan’da ise çok özel saç şovları ziyaretçilerle buluşarak renkli görüntülere sahne olacak.